Chcesz wyeksponować produkty, które sprzedajesz? To jesteś w dobrym miejscu! System prezentacji towaru „Easy Cubes” to nowoczesna forma aranżacji przestrzeni sprzedażowej, która przyciągnie wzrok i uwagę klientów.

W VKF Renzel wiemy, że widoczność asortymentu ma znaczenie, dlatego proponujemy Ci wysokiej jakości artykuły do promocji towarów dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Nasz system prezentacji sklepowej to opcja dla lokali, które chcą przygotować wydzielone wyspy, witryny, przestrzeń wystawową lub stoisko targowe, gdzie będą eksponować artykuły przygotowane do sprzedaży.

 


Zamknij
Filter & Sort

System prezentacji produktu – z czego się składa?

Podstawowym elementem systemu są białe lub czarne kostki w różnych rozmiarach, które można ustawiać obok siebie lub jedna na drugiej. Uzupełnia się je pokrywami lub matami, dostępne są też rampy i nadstawki prezentacyjne. Panel podłogowy umożliwia łączenie kilku kostek ze sobą, a pokrywa ochronna zamykana jest na kluczyk.

W naszym sklepie znajdziesz pokrywy z oświetleniem płaskie lub wyższe, w których wyeksponujesz biżuterię, kosmetyki, sprzęt elektroniczny czy inne produkty. Proponujemy Ci pojedyncze elementy do rozszerzania swojej kolekcji lub gotowe zestawy, które w kilka chwil samodzielnie rozłożysz i będziesz mógł z nich od razu korzystać!

W ofercie są również inne produkty uzupełniające wyposażenie sklepów: wieszaki na ulotki lub stojaki na wizytówki. Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Chętnie opowiemy Ci więcej o naszym asortymencie.
Zamknij menu
Przesuń w górę