Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Chcesz wyeksponować produkty, które sprzedajesz? To jesteś w dobrym miejscu! System prezentacji towaru „Easy Cubes” to nowoczesna forma aranżacji przestrzeni sprzedażowej, która przyciągnie wzrok i uwagę klientów.

W VKF Renzel wiemy, że widoczność asortymentu ma znaczenie, dlatego proponujemy Ci wysokiej jakości artykuły do promocji towarów dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Nasz system prezentacji sklepowej to opcja dla lokali, które chcą przygotować wydzielone wyspy, witryny, przestrzeń wystawową lub stoisko targowe, gdzie będą eksponować artykuły przygotowane do sprzedaży.

 


Zamknij
Użyj filtru

System prezentacji produktu – z czego się składa?

Podstawowym elementem systemu są białe lub czarne kostki w różnych rozmiarach, które można ustawiać obok siebie lub jedna na drugiej. Uzupełnia się je pokrywami lub matami, dostępne są też rampy i nadstawki prezentacyjne. Panel podłogowy umożliwia łączenie kilku kostek ze sobą, a pokrywa ochronna zamykana jest na kluczyk.

W naszym sklepie znajdziesz pokrywy z oświetleniem płaskie lub wyższe, w których wyeksponujesz biżuterię, kosmetyki, sprzęt elektroniczny czy inne produkty. Proponujemy Ci pojedyncze elementy do rozszerzania swojej kolekcji lub gotowe zestawy, które w kilka chwil samodzielnie rozłożysz i będziesz mógł z nich od razu korzystać!

W ofercie są również inne produkty uzupełniające wyposażenie sklepów: wieszaki na ulotki lub stojaki na wizytówki. Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Chętnie opowiemy Ci więcej o naszym asortymencie.
Zamknij menu
Przesuń w górę