Banner Madera NEU

Stojaki reklamowe „Madera“


naturalna prezentacja treści promocyjnych

Madera neu

Stojaki reklamowe „Madera“ - naturalna prezentacja treści promocyjnych


Stojaki reklamowe z serii „Madera" zachęcają nie tylko swoim naturalnym wyglądem i solidnym wykonaniem. Ekspozytory wykonane z drewna nadają pomieszczeniom naturalnego uroku. Ponadto ekspozytory zapewniają nowoczesne i trwałe wyposażenie sklepów. Wysokiej jakości materiały oraz ponadczasowe i nowoczesne wzornictwo sprawiają, że stojaki te są trwałe, stylowe i przyjazne dla środowiska. Prezentacja ulotek i plakatów ze stojakiem "Madera" przyciągnie wzrok potencjalnych klientów w punktach sprzedaży.


Stojak na broszury „Zick-Zack Madera - M“

 
Ekologiczne rozwiązanie do ekspozycji materiałów reklamowych. Stojak wykonany prawie w całości z naturalnych surowców jest idealny dla firm, które cenią sobie zrównoważoną prezentację. „Zick-Zack Madera - M" to także świetny pomysł na wizualną oprawę ulotek reklamowych. Wygodne rozmieszczenie półek umożliwia ich łatwe wyjmowanie z każdej strony.

 artykuł » 
prospektstaender-zick-zack-madera

Stojak na broszury „Zick-Zack Madera - M“

Ekologiczne rozwiązanie do ekspozycji materiałów reklamowych. Stojak wykonany prawie w całości z naturalnych surowców jest idealny dla firm, które cenią sobie zrównoważoną prezentację. „Zick-Zack Madera - M" to także świetny pomysł na wizualną oprawę ulotek reklamowych. Wygodne rozmieszczenie półek umożliwia ich łatwe wyjmowanie z każdej stron
artykuł » 

prospektstaender-maderaStojak na ulotki „Madera - M"

Stojak na ulotki „Madera - M" to stylowy i przejrzysty sposób prezentacji katalogów czy ulotek. Wykonany z trwałych materiałów i wyposażony w wysokiej jakości przegródki ze szkła akrylowego stojak jest trwałym i funkcjonalnym towarzyszem Twojej firmy. Dwustronne przegródki sprawiają, że prezentacja ulotek w formacie A4 jest przejrzysta i wygodna.

artykuł »

Stojak na ulotki „Madera - M"

Stojak na ulotki „Madera - M" to stylowy i przejrzysty sposób prezentacji Twoich ulotek. Wykonany z trwałych materiałów i wyposażony w wysokiej jakości przegródki ze szkła akrylowego stojak jest trwałym i funkcjonalnym towarzyszem Twojej firmy. Dwustronne przegródki sprawiają, że prezentacja ulotek w formacie A4 jest przejrzysta i wygodna.

artykuł »


Stojak na ulotki „Brushed Madera - M"

Stojak na ulotki "Brushed Madera - M" przyciąga wzrok nowoczesnym i ponadczasowym wzornictwem. Zaokrąglony kształt umożliwia optymalny kąt oglądania ulotek i zachęca do ich pobierania. Stojak na ulotki jest wykonany z materiałów wysokiej jakości, zgodnych z zasadami zrównoważonego rozwoju. Przegródki z przezroczystego szkła akrylowego w formacie A4 przyciągają uwagę do Twoich materiałów reklamowych.

artykuł »
prospektstaender-brushed-madera

Prospektständer „Brushed Madera - M“

Der Prospektständer „Brushed Madera - M“ sticht mit seinem modernen und zeitlosen Design direkt ins Auge. Die gebogene Form ermöglicht einen optimalen Betrachtungswinkel der Prospekte und lädt zum Zugreifen ein. Der Prospektständer besteht aus hochwertigen und nachhaltigen Materialien. Die Fächer aus glasklarem Acrylglas im DIN A4 Format lenken die Aufmerksamkeit auf Ihr Werbematerial.

zum Artikel »

plakatstaender-madera-mit-klemmen
Stojak plakatowy „Madera“ z zaciskami

Stojak z zaciskami"Madera" z to idealny sposób na stylową, informacyjną i czytelną prezentację plakatów reklamowych. Dzięki nowoczesnemu wzornictwu i wysokiej jakości materiałom, stojak na przyciąga uwagę Klientów. Po obu stronach stojaka znajduje się miejsce na sześć plakatów. Zamontowane zaciski ułatwiają wymianę plakatów. Te cechy sprawiają, że produkt ten to doskonały wybór, zapewniający wysokiej naturalny wizerunek Twojej firmy.
do artykułu

Stojak plakatowy „Madera“ z zaciskami

Stojak z zaciskami"Madera" z to idealny sposób na stylową, informacyjną i czytelną prezentację plakatów reklamowych. Dzięki nowoczesnemu wzornictwu i wysokiej jakości materiałom, stojak na przyciąga uwagę Klientów. Po obu stronach stojaka znajduje się miejsce na sześć plakatów. Zamontowane zaciski ułatwiają wymianę plakatów. Te cechy sprawiają, że produkt ten to doskonały wybór, zapewniający naturalny wizerunek Twojej firmy.

artykuł »
Potykacz reklamowy WindSign „Madera“

Odkryj wyjątkowy sposób promocji swojej marki z naszym potykaczem reklamowym WindSign "Madera" wykonanym z drewna i wyposażonym w tablicę kredową! Ten niezwykły produkt to połączenie funkcjonalności, stylu i możliwości kreatywnego przekazu.
Nasze potykacze reklamowe stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych reklam zewnętrznych. Wykonane z wysokiej jakości drewna, prezentują się elegancko i przyciągają uwagę przechodniów. Ich naturalny urok wpisuje się w nowoczesne trendy, pozwalając Twojej marce wyróżnić się spośród konkurencji.do artykułu »
kundenstopper-windsign-madera

Potykacz reklamowy WindSign „Madera“

Odkryj wyjątkowy sposób promocji swojej marki z naszym potykaczem reklamowym WindSign "Madera" wykonanym z drewna i wyposażonym w tablicę kredową! Ten niezwykły produkt to połączenie funkcjonalności, stylu i możliwości kreatywnego przekazu.
Nasze potykacze reklamowe stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych reklam zewnętrznych. Wykonane z wysokiej jakości drewna, prezentują się elegancko i przyciągają uwagę przechodniów. Ich naturalny urok wpisuje się w nowoczesne trendy, pozwalając Twojej marce wyróżnić się spośród konkurencji.

artykuł
Zamknij menu
Przesuń w górę