landingpagebanner_stick_and_glide_PL

Stick'n Glide - ekspozytor naladowy, trzymający się bez użycia kleju

Ekspozytor na ladę z funkcją Stick'n Glide przyczepia się bez kleju do każdej gładkiej, poziomej powierzchni. Dzięki indywidualnemu projektowi i wysokiej jakości nadruku mini display można precyzyjnie dopasować do Twoich produktów. Umieszczony na stole lub blacie przyciągający wzrok display gwarantuje efektywność reklamy. Zwiększ świadomość swojej marki dzięki naszemu innowacyjnemu displayowi!

Efekt Stick'n Glide 

- Co to takiego?

Stick'n Glide to innowacyjny display, który dzięki swojej unikatowej konstrukcji przyczepia się do płaskiej powierzchni bez użycia kleju. Efekt ssania jest tworzony przez podciśnienie między gładką powierzchnią a ekspozytorem. Stojak nie przewraca się oraz nie można go podnieść.. Jest odporny na działanie warunków atmosferycznych oraz zachowuje trwałość koloru nawet przy silnym nasłonecznieniu. Naprawdę wytrzymały, przyciągający wzrok do użytku wewnątrz i na zewnątrz.
Poszukujesz skutecznej reklamy umieszczonej na stolikach w Twojej restauracji?  A może atrakcyjnego ekspozytora do sklepu? Prezenter na ladę „Stick'n Glide” służy jako skuteczny stojak reklamowy dla Twoich produktów lub usług. Ekspozycja dzięki centralnej lokalizacji natychmiast przyciąga uwagę gości i klientów. Efekt Stick'n Glide zapewnia długotrwałe utrzymanie w odpowiednim miejscu.

Produkcja z tworzywa sztucznego umożliwia wykonanie indywidualnego kształtu i nadruku. Tworzywo użyte w ekspozytorze Stick'n Glide to tworzywo pochodzące z recyklingu. Dzięki recyklingowi starych produktów z tworzyw sztucznych chronione są surowce wtórne.

Indywidualny ekspozytor reklamowy


Istnieje możliwość przycięcia materiału i naniesienia nadruku zgodnie z życzeniem Klienta. Rezultatem jest indywidualna ekspozycja Twojej marki.

Na zapytanie istnieje możliwość wykonania ekspozytora z indywidualną podstawą lub dodatkowym uchwytem. W ten sposób ekspozytor może stać się dodatkowo stojakiem na ulotki lub uchwytem na podstawki do piwa. 

Wypróbuj nowy rodzaj ekspozytorów naladowych. Wspólnie stworzymy produkt idealny.

Pozostajemy do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. 

Kontakt »
Zamknij menu
Przesuń w górę