Landingpagebanner_Tensatoren_PL

Stojaki i Słupki marki Tensator®

W naszej ofercie znajdą Państwo różne słupki i stojaki firmy Tensator®. Wybór jest ogromny- od kolorów taśm do materiałów, z których wykonane są słupki. Wybierz artykuły odpowiednie do Twoich potrzeb!

Słupki odgradzające - zapoznaj się z ofertą online »

Stojaki odgradzające Tensator®: innowacyjne, funkcjonalne i bezpieczne

Marka Tensator® jest symbolem innowacyjności, funkcjonalności, bezpieczeństwa i najwyższej jakości. Popularne stojaki odgradzające i barierki są stosowane na całym świecie. Można je bez problemu przenosić, co daje więcej możliwości zastosowania.
Ważne jest, aby w miejscach takich jak: lotniska, sklepy lub w innych miejscach użyteczności publicznej zachować porządek. Do tego zadania idealnie nadają się słupki odgradzające. Z ich pomocą wyznaczysz konkretne ścieżki lub strefy i zabezpieczysz określone obszary.

Zastosowanie słupków odgradzających

System odgradzający ma wiele zalet. Przede wszystkim jest to prosty sposób na efektywne wyznaczenie konkretnych obszarów i zorganizowanie przepływu dużej ilości osób. 
Słupki odgradzające z pewnością ułatwią wykonanie powyższych zadań. Wysokie na metr słupki zapewniają optymalną wysokość całego systemu. Całość dopełniają wysokiej jakości taśmy odgradzające. Słupki są połączone trzema taśmami. Daje to niezliczone możliwości w zakresie wyznaczania stref bezpieczeństwa i organizacji miejsc.
W ofercie posiadamy wiele różnych wariantów słupków. Oprócz zwykłego słupka w kolorze czarnym można również wybrać wersję w błyszczącym chromie. Kolor słupka można zestawić z dowolnym kolorem paska. Wybierz odpowiedni system odgradzający i ciesz się wieloma korzyściami.

Swobodne rozmieszczenie

Rozmieszczenie systemów według potrzeb

Wysoka jakość

Wysoka jakość produktu

Najlepsza optymalizacja

Mały krok na rzecz większego bezpieczeństwa

Łatwe odgradzanie

W naszej ofercie znajdą Państwo różnorodne słupki i systemy odgradzające. Artykuły te doskonale sprawdzą się wewnątrz pomieszczeń, jak również na zewnątrz.
Przy wyborze systemów odgradzających należy zwrócić uwagę na ich funkcjonalność i wytrzymałość. Często bywa tak, że przy złej pogodzie lub natłoku ludzi, słupki przewracają się. Nasze systemy mogą być wypełnione piaskiem lub wodą, co zdecydowanie zwiększa ich stabilność.
Oprócz systemów odgradzających oferujemy również różnorodne akcesoria. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo np. uchwyty ścienne, które umożliwiają zaczepienie taśm na ścianie. Akcesoria dają więcej możliwości zastosowań. 

Uniwersalne zastosowanie w różnych obszarach

Nasze systemy odgradzające charakteryzują się wysoką funkcjonalnością, dzięki czemu są stosowane w wielu sektorach gospodarki. Poniżej przedstawiamy obszary zastosowań systemów:
Zamknij menu
Przesuń w górę