Dobra organizacja przestrzeni oraz ruchu zapewnia nie tylko sprawną obsługę klienta, ale również bezpieczeństwo. Słupki odgradzające powszechnie wykorzystuje się w instytucjach kulturalnych (muzea, teatry czy kina), ale to również doskonałe rozwiązanie w sytuacji potencjalnego zagrożenia w zakładach pracy, halach produkcyjnych i magazynowych. Wyznaczają bowiem teren, do którego nie mają wstępu dostępu osoby niepowołane. Słupki odgradzające sprawdzą się w sytuacjach, które wymagają stosowania szczególnych środków ostrożności takich jak zagrożenie epidemiologiczne.

Więcej informacji »

Solidne słupki odgradzające z taśmą

Oferujemy słupki odgradzające z taśmą o stabilnej konstrukcji, które bez problemu ustawisz w dowolnej konfiguracji. Pachołki dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych, a do produkcji wykorzystujemy takie materiały jak metal, żeliwo, aluminium, stal i wysokiej jakości tworzywo sztuczne. Dzięki temu są trwałe i sprawdzą się również na zewnątrz budynku. Wolnostojące słupki z taśmą odgradzającą służą do tworzenia widocznych barier oraz systemów odgradzających lub sprawnie kierujących ruchem pieszych. Taśma posiada bezpieczny mechanizm automatycznego powrotu - zwija się powoli i jednostajnie, co zapobiega niechcianym urazom.
Pachołki odgradzające od VKF Renzel są wykonane z dbałością o detale, dlatego słupki nie tylko spełniają podstawową funkcję ochronną, ale także dobrze się prezentują w miejscach publicznych. Wiesz bowiem doskonale, że estetyka w instytucjach kultury, centrach handlowych czy sklepach wielkopowierzchniowych ma istotny wpływ na zadowolenie klientów. Nasze słupki odgradzające z taśmą nie tworzą niepotrzebnego chaosu wizualnego, a jednocześnie doskonale sprawdzają się w roli bariery. Podobnie jak przezroczysta osłona na biurko, pachołki nie mogą utrudniać bezpośredniego kontaktu z klientem. 

Zamknij menu

Pokaż produkty

Kontakty

Live-Chat
Infolinia działu handlowego


0048 63 240 35 52

pon do czw od 8.00 do 17.00
pią od 8.00 do 16.00

WhatsApp


0048 609 883 338

Uwaga!

Twoja przeglądarka aktualnie nie jest dostępna. Przepraszamy

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę