Dobra organizacja przestrzeni oraz ruchu zapewnia nie tylko sprawną obsługę klienta, ale również bezpieczeństwo. Słupki odgradzające powszechnie wykorzystuje się w instytucjach kulturalnych (muzea, teatry czy kina), ale to również doskonałe rozwiązanie w sytuacji potencjalnego zagrożenia w zakładach pracy, halach produkcyjnych i magazynowych. Wyznaczają bowiem teren, do którego nie mają wstępu dostępu osoby niepowołane. Słupki odgradzające sprawdzą się w sytuacjach, które wymagają stosowania szczególnych środków ostrożności takich jak zagrożenie epidemiologiczne.
Zamknij
Filter & Sort

Solidne słupki odgradzające z taśmą

Oferujemy słupki odgradzające z taśmą o stabilnej konstrukcji, które bez problemu ustawisz w dowolnej konfiguracji. Pachołki dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych, a do produkcji wykorzystujemy takie materiały jak metal, żeliwo, aluminium, stal i wysokiej jakości tworzywo sztuczne. Dzięki temu są trwałe i sprawdzą się również na zewnątrz budynku. Wolnostojące słupki z taśmą odgradzającą służą do tworzenia widocznych barier oraz systemów odgradzających lub sprawnie kierujących ruchem pieszych. Taśma posiada bezpieczny mechanizm automatycznego powrotu - zwija się powoli i jednostajnie, co zapobiega niechcianym urazom.
Pachołki odgradzające od VKF Renzel są wykonane z dbałością o detale, dlatego słupki nie tylko spełniają podstawową funkcję ochronną, ale także dobrze się prezentują w miejscach publicznych. Wiesz bowiem doskonale, że estetyka w instytucjach kultury, centrach handlowych czy sklepach wielkopowierzchniowych ma istotny wpływ na zadowolenie klientów. Nasze słupki odgradzające z taśmą nie tworzą niepotrzebnego chaosu wizualnego, a jednocześnie doskonale sprawdzają się w roli bariery. Podobnie jak przezroczysta osłona na biurko, pachołki nie mogą utrudniać bezpośredniego kontaktu z klientem. 

Zamknij menu
Przesuń w górę