Stojak na rowery to obecnie niezbędny element małej architektury. Stale rosnąca liczba cyklistów, wiąże się z koniecznością tworzenia nowych miejsc parkingowych. Stojak rowerowy to idealne połączenie funkcjonalności i możliwości reklamy. Nasze produkty charakteryzują się stabilną konstrukcją i powstają przy użyciu materiałów wysokiej jakości.

Więcej informacji »

Stojak na rower - sposób na miejsce przyjazne klientom

Gdzie kupić stojak do roweru? VKF Renzel oferuje różnorodność kolorów i modeli w atrakcyjnych wzorach, z miejscem na 2-6 rowerów. Stojaki rowerowe mogą służyć również jako powierzchnia reklamowa do trwałego nadruku lub z ramką zaciskową, która daje możliwość wymiany plakatu. Stojak na rower sprawdza się idealnie jako miejsce parkingowe przed budynkami szkół, urzędów, restauracji, sklepów, marketów, biurowców czy osiedli.
VKF Renzel oferuje również wyposażenie takie jak standy reklamowe, które doskonale nadają się do sklepów i na eventy. Sprawdź pozostały asortyment.

Zamknij menu

Pokaż produkty
Ta strona internetowa używa cookies, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników. Dzięki nim nasza oferta jest bardziej efektywna i lepiej służy użytkownikom. Bez cookies funkcjonalność serwisu jest ograniczona. Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj.

Kontakty

Live-Chat
Infolinia działu handlowego


0048 63 240 35 52

pon do czw od 8.00 do 17.00
pią od 8.00 do 16.00

WhatsApp


0048 609 883 338

Uwaga!

Twoja przeglądarka aktualnie nie jest dostępna. Przepraszamy

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę