Reklamowe stojaki rowerowe oferują nie tylko bezpieczne parkowanie. Jednocześnie dostarczają atrakcyjnej powierzchni reklamowej w przypadku reklamy zewnętrznej. Wybierz stojak rowerowy z przestrzenią reklamową. Możesz znaleźć stojak rowerowy z nadrukowaną reklamą w wysokiej jakości u nas. 
Zamknij
Filter & Sort

Stojaki rowerowe z miejscem reklamowym: sposób na reklamę zewnętrzną

Rowery nadal pozostają jednym z najbardziej popularnych środków transportu. To oznacza, że również klienci mogą dotrzeć do Ciebie rowerem. Nasze stojaki rowerowe wysokiej jakości zapewniają klientom nie tylko bezpieczne miejsce do zaparkowania. Są jednocześnie magnesem dla oka i tym samym reklamują twoją firmę.

Przyciągające wzrok stojaki są zauważane nie tylko przez rowerzystów. W centrum miasta gdzie roi się od przechodniów i rowerów, parking rowerowy jest bardzo efektywnym miejscem reklamowym. Oczywiście, zwracają na niego uwagę rowerzyści szukający bezpiecznego miejsca do zaparkowania, ale również przechodnie bez rowerów. 

Skuteczne środki reklamy zawsze wplatały się w codzienne życie ludzi ze swoim przesłaniem reklamowym. Przesłanie dociera podświadomie i zachowuje się w pamięci. Z tego powodu stojaki rowerowe wysokiej jakości z powierzchnią reklamową są obiecującą formą reklamy

Stojak rowerowy z prętami do podparcia

  • możliwość obustronnego parkowania
  • z miejscem na 12 rowerów
  • osłoniona rama chroni rower
  • z otworami dla lepszego zaczepu i ochrony przed kradzieżą 

Powierzchnia reklamowa na stojaki rowerowe

Jeśli szukasz elastycznej powierzchni reklamowej, stojak rowerowy z wodoodporną aluminiową ramką zaciskową jest najlepszym rozwiązaniem. Plakaty reklamowe mogą zostać wymienione łatwo i szybko. Wystarczy otworzyć profil aluminiowy, wyjąć stary plakat, zastąpić go nowym, zamknąć profil i gotowe!

Takie stojaki rowerowe mogą być używane obustronnie. Dużą zaletą takiego rozwiązania jest możliwość dopasowania obustronnej ramki w formacie A1 z dwoma różnymi plakatami. 

Stojaki rowerowe również posiadają dużą, wodoodporną aluminiową składaną ramkę w formacie A1. Ponad to, stojaki oferują ogromne miejsce parkingowe. Nawet rowery górskie z szerokimi oponami mogą zostać tu zaparkowane.  

W naszej gamie stojaków na pewno znajdziesz odpowiedni dla twojego biznesu. Wybierz pomiędzy stojakiem z przestrzenią reklamową lub bez. Możesz też zdecydować się na stojak z ramką aluminiową. Sprawdzają się jako pomoc dla klienta i pomoc reklamowa dla Ciebie. 

Reklamowy stojak na rowery z aluminiową ramką zaciskową

Advertising bike stands: outdoor advertising in the transport sector

Stojak na rowery z nadrukiem Logo

Promotional bike rack printed with logo

Stojaki i miejsca parkingowe dla rowerów z twoim logo


Stojaki i miejsca parkingowe dla rowerów mogą zostać do Ciebie dopasowane poprzez dodanie twojego logo. W ten sposób taki stojak jest widocznie przypisany do twojej firmy i spełnia swoje zadanie. Jako obiekty zewnętrzne efektownie prezentują twoją markę. Idealny środek do zainteresowania większej ilości osób. 

Zarówno stojaki jak i powierzchnia reklamowa ma solidną podstawę. Zazwyczaj jest ona wykonana z metalu lub stali. Wszystko zależy od stojaka, jego szerokości, ilości przegród i jednostronnego lub obustronnego użycia. Dodatkowo stojaki rowerowe mogą zostać odpowiednio dostosowane do wizerunku twojej firmy.

Dzięki lakierowaniu proszkowemu w kolorach RAL, stojak rowerowy można dostosować do pożądanego koloru. Upewnij się, że twoja firma jest widoczna z daleka. Nagłówek umożliwia zakomunikowanie twojego logo na zewnątrz. Wybierz pomiędzy stojakami z przestrzenią reklamową o różnych rozmiarach 
 

Stojaki rowerowe z przestrzenią reklamową jako reklama zewnętrzna


Reklamowe stojaki rowerowe mogą być elastycznie ustawione na zewnątrz. Możesz wybrać miejsce bezpośrednio przy ścianie lub dowolne przed sklepem. Poprzez wybór pomiędzy modelem jednostronnym a dwustronnym, dostosowujemy model do miejsca użytkowania. To oznacza, że klienci będą mogli ustawić rower tylko z przodu, albo z obu stron. 

Nasze stojaki posiadają kółeczka, które są dołączone z jednej strony do głównej ramy. Kółeczka sprawiają, że stojaki są mobilne. W ten sposób stojaki można rozstawić na zewnątrz rano, kiedy sklep się otwiera, a schować popołudniu. Chroni to przed wandalizmem czy kradzieżą, a jednocześnie przed zniszczeniem. 

Dla porównania, stojaki z ramą ochronną mogą być łączone w rzędy i mogą tworzyć duże obszary parkingowe dla rowerów. Solidna konstrukcja posiada dziurki, których można użyć do połącznia ram razem. W ten sposób można stworzyć całe rzędy parkingowe przed twoim wejściem. Ciężkiej konstrukcji nie pokona wiatr ani pogoda i dlatego bez problemu  można jej używać na zewnątrz cały czas. 

Stojaki rowerowe dla 2, 3, 4, 5, 6 czy nawet 12 rowerów

Dostosuj liczbę oferowanych miejsc parkingowych do rozmiaru swojego biznesu. W zależności od rozmiarów twojej marki czy firmy możesz spodziewać się więcej lub mniej rowerzystów. W najlepszym wypadku powinieneś wybrać odpowiedni promocyjny stojak rowerowy sugerując się takimi wskaźnikami. W ten sposób unikniesz irytacji spowodowanej przepełnionymi stojakami. 

Zaoferuj swoim pracownikom, klientom, partnerom i gościom odpowiednią liczbę miejsc postojowych. Tak jak wspomniano już wcześniej, stojaki z ramą ochronną mogą zostać połączone razem. Dodatkowo już teraz znajdziesz szeroką gamę stojaków rowerowych w różnych rozmiarach w naszym asortymencie. 

Odkryj odpowiedni stojak rowerowy z przestrzenią reklamową dla swojej firmy już teraz. Użyj odpowiedniego modelu aby zwrócić uwagę osób na zewnątrz. Dodatkowo zapewnij odwiedzającym możliwość bezpiecznego pozostawienia roweru na zewnątrz. Wybierz odpowiedni dla swojej lokalizacji stojak na rowery z przestrzenią reklamową. Korzystaj z efektów tego wielofunkcyjnego środka reklamy. 
Zamknij menu
Przesuń w górę