System popychający przeznaczony do opakowań okrągłych

Popychacz "Twin - Pusher" przesuwa produkt do frontu, dając wrażenie pełnej półki - czystość i porządek na półkach - Twój produkt wyeksponowany zawsze na pierwszym miejscu.

Najważniejsze informacje dotyczące popychaczy "Twin - Pusher"

  • System popychający przeznaczony do opakowań okrągłych
  • Towary nie przesuwają się na boki
  • Równomierne przesuwanie towarów
  • Możliwość łączenia i stosowania z wąskimi i szerokimi produktami
twin-pusher-uebersicht

Popychacz do okrągłych opakowań

Popychacz "Twin - Pusher" to optymalny system popychający do gładkich i okrągłych produktów, takich jak puszki z napojami, puszki z przyprawami, szampony, kremy czy dezodoranty. W konwencjonalnych popychaczach okrągłe opakowania przesuwają się często w bok,wskutek czego przegrody regałowe zmieniają swoje miejsce. Twin-Pusher eliminuje ten problem, ponieważ przegroda jest ściśle połączona z popychaczem. Twój produkt wyeksponowany jest zawsze od frontu. Wybierając nasze popychacze otrzymujesz gwarancję uporządkowanego regału, takiego jak oczekuje Twój klient. 


Zarówno wąskie produkty takie jak puszki z napojami jak i szerokie butelki szamponów dosuwane są do frontu. Istnieje możliwość połączenia pojedynczych popychaczy przy pomocy uniwersalnego adaptera, dzięki czemu otrzymujemy szerszą powierzchnię. Zdecyduj sam jaka szerokość jest dla Ciebie odpowiednia. Popychacze Twin-Pusher znajdą zastosowanie w każdym sklepie spożywczym czy drogerii.

Zapytaj o system popychający Twin - Pusher

TwinPusher-mitte-15966-1
TwinPusher-links-15965-1
TwinPusher-rechts-15964-1
Zamknij menu
Przesuń w górę