Informujemy, że ze względu na awarię techniczną czas wysyłki zamówień może ulec wydłużeniu

Uwaga!

Twoja przeglądarka aktualnie nie jest dostępna. Przepraszamy

Uchwyt wahliwy

Kod produktu: 24.0160.4

Uchwyt wahliwy

Uchwyty wahliwe (kiwaki reklamowe) są bardzo skutecznym sposobem na przyciągnięcie wzroku klienta. Elastyczne i sprężyste ramię tworzy ruchomą reklamę.
Lekko kiwająca się forma reklamy idealnie sprawdzi się na ladach, półkach sklepowych czy szafkach. Możliwości montowania kiwaków jest naprawdę dużo, a każde miejsce skutecznie zwraca uwagę. Wobblery są uniwersalnymi materiałami POS; znajdują zastosowanie w branży spożywczej, kosmetycznej, elektronicznej, telekomunikacyjnej i innych.
 

Specyfikacja

materiał twarda folia
grubość materiału 0,3 mm
kolor przezroczysty
szerokość 17 mm
długość 75 mm
taśma taśma przezroczysta "Vlies"
wersja prosta

Opis

Wobbler reklamowy

Właściwie zaprojektowane i wyeksponowane stoisko jest w stanie zwiększyć zainteresowanie potencjalnego nabywcy. Lekko kiwającego się na plastikowym ramieniu woblera, z wyeksponowanym w pełnokolorowym hasłem reklamowym lub ceną, nie da się nie zauważyć.
Uchwyt wahliwy szyldowy wykonany jest z krystalicznego PCV, na końcu elastycznego ramienia montowana jest dwustronna taśma do przyklejenia w widoczne miejsce, do czego najlepiej sprawdzają się lady i sklepowe półki, szafki czy też firmowe stoisko, a nawet obudowa komputera czy biurka. 


Z 2 krążkami samoprzylepnymi, wahliwy, bez tabliczki informacyjnej.
Dostępne w różnych długościach. 
 
Zamknij menu

Pokaż produkty
Przesuń w górę