Uchwyt wahliwy

Kod produktu: 24.0160.4

Uchwyt wahliwy

Uchwyty wahliwe (kiwaki reklamowe) są bardzo skutecznym sposobem na przyciągnięcie wzroku klienta. Elastyczne i sprężyste ramię tworzy ruchomą reklamę.
Lekko kiwająca się forma reklamy idealnie sprawdzi się na ladach, półkach sklepowych czy szafkach. Możliwości montowania kiwaków jest naprawdę dużo, a każde miejsce skutecznie zwraca uwagę. Wobblery są uniwersalnymi materiałami POS; znajdują zastosowanie w branży spożywczej, kosmetycznej, elektronicznej, telekomunikacyjnej i innych.
 

Specyfikacja

materiał twarda folia
grubość materiału 0,3 mm
kolor przezroczysty
szerokość 17 mm
długość 75 mm
taśma taśma przezroczysta "Vlies"
wersja prosta

Opis

Wobbler reklamowy

Właściwie zaprojektowane i wyeksponowane stoisko jest w stanie zwiększyć zainteresowanie potencjalnego nabywcy. Lekko kiwającego się na plastikowym ramieniu woblera, z wyeksponowanym w pełnokolorowym hasłem reklamowym lub ceną, nie da się nie zauważyć.
Uchwyt wahliwy szyldowy wykonany jest z krystalicznego PCV, na końcu elastycznego ramienia montowana jest dwustronna taśma do przyklejenia w widoczne miejsce, do czego najlepiej sprawdzają się lady i sklepowe półki, szafki czy też firmowe stoisko, a nawet obudowa komputera czy biurka. 


Z 2 krążkami samoprzylepnymi, wahliwy, bez tabliczki informacyjnej.
Dostępne w różnych długościach. 
 
Zamknij menu

Pokaż produkty

Kontakty

Live-Chat
Infolinia działu handlowego


0048 63 240 35 52

pon do czw od 8.00 do 17.00
pią od 8.00 do 16.00

WhatsApp


0048 609 883 338

Uwaga!

Twoja przeglądarka aktualnie nie jest dostępna. Przepraszamy

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę