Porządkowanie i oznaczanie półek


Stosowanie przegród regałowych umożliwia wyposażenie systemu porządkowania półki o tak zwane "popychacze, wypychacze", czyli elementy przesuwające towar do frontu półki, co pozwoli zapobiec zjawisku "pustej półki", które to skutecznie zniechęca klienta do zakupu.

Dodatkowo dysponujemy całą gamą produktów pomocniczych, takimi jak uchwyty regałowe do stopperów, wobblerów, cenówek, ograniczniki frontowe w postaci nakładek, osłonki cenowe, ramki reklamowe czy kieszonki samoprzylepne. Gwarantujemy, iż z naszymi produktami standardowymi jesteśmy w stanie dopasować się do każdego rodzaju półki (metalowej, drewnianej, szklanej oraz drucianej). Na życzenie jesteśmy gotowi zaprojektować indywidualne rozwiązania w zakresie systemu oddzielaczy oraz popychaczy.

Ze względu na produkcję tych systemów w Polsce w trybie pilnym odpowiemy na każde zapytanie ofertowe. Zachęcamy również do stosowania systemów podświetlania półki, które są szczególnie efektywne przy półkach szklanych do ekspozycji produktów ekskluzywnych.

Zamknij
Filter & Sort

System porządkowania i oznaczania półek / Przegrody regałowe.

Specjalizujemy się w rozwiązaniach dedykowanych do uporządkowania oraz oznaczania miejsc sprzedaży, w handlu tradycyjnym produkty te znane są pod skrótem POS (Point Of Sale). Jak sama nazwa wskazuje mamy do czynienia bezpośrednio ze środowiskiem miejsca sprzedaży.

W tych okolicznościach najważniejszy jest sposób komunikowania z otoczeniem.

Dlatego tak ważnym jest, aby Państwa półka sprzedażowa była wyposażona w odpowiednie elementy usystematyzowania.

W tym celu proponujemy zastosowanie naszego systemu oddzielaczy regałowych, które występują w różnych kształtach, wysokościach oraz długościach.

Dostępne wysokości: 25, 45, 50, 60 oraz 120 mm

Dostępne długości: 285, 335, 385, 400, 410,435, 450, 485, 500, 560, 585 oraz 635 mm

Materiały z jakich wykonane są nasze seperatory: PET, PC

Stosowanie przegród regałowych umożliwia do systemowego skompletowania systemu porządkowania półki o tak zwane "popychacze, wypychacze", są to elementy przesuwające towar do frontu półki, co pozwoli zapobiedz zjawisku "pustej półki", które to skutecznie zniechęca klienta do zakupu.

Nasze popychacze występują w różnych wykonaniach, z dopasowaną siłą pchnięcia (do wyboru 2N, 4N, 6N, 10N lub 14N).

Dodatkowo dysponujemy całą gamą produktów pomocniczych, typu listwy cenowe, uchwyty regałowe do stopperków, wobblerów, cenówek, osłonek, ograniczniki frontowe w postaci nakładek, profili w kształcie litery "L".

Gwarantujemy, iż z naszymi produktami standardowymi jesteśmy w stanie dopasować się do każdego rodzaju półki (metalowej, drewnianej, szklanej oraz drucianej).

Na życzenie jesteśmy gotowi zaprojektować indywidualne rozwiązania w zakresie systemu oddzielaczy oraz popychaczy.

Ze względu na produkcję tych systemów w Polsce w trybie pilnym odpowiemy na każde zapytanie ofertowe. Zachęcamy również do stosowania systemów podświetlania półki, które są szczególnie efektywne przy półkach szklanych do ekspozycji produktów ekskluzywnych.

Dodatkowe informacje, zamówienie wzorów oraz porady udzielą nasi pracownicy pod numerami telefonów: 63 240 35 18 lub  63 240 35 46

Zapraszamy do zapoznania się z naszym filmem instruktarzowym pod adresem:

https://www.facebook.com/430778037065230/videos/558079241001775/?video_source=pages_finch_thumbnail_video&theater

Zamknij menu
Przesuń w górę