Zapomniałeś hasła ?

Zapomniałeś hasło ?
Nie ma problemu, tu możesz wprowadzić nowe hasło.

Po wysłaniu prośby o założenie hasła wysłany zostanie do Państwa eMail z hasłem.

Jeżeli w ciągu następnych minut nie otrzymają Państwo maila z kodem dostępu, proszę sprawdzić , co następuje: Czy zarejestrowali się już Państwo w naszym sklepie? Jeśli nie, to proszę to zrobić jednorazowo w ramach procesu składania zamówienia. Mogą Państwo wtedy samodzielnie ustalić hasło. Jeżeli są Państwo zarejestrowani, mogą Państwo w przyszłości zarejestrować się własnym adresem mailowym i własnym hasłem.
  • Jeśli mają Państwo pewność, że zarejestrowali się już w naszym sklepie, proszę sprawdzić, czy ewentualnie nie zaszła pomyłka w podaniu adresu mailowego.

Jeżeli pomimo prawidłowego adresu mailowego i rejestracji nadal będą problemy z loginem i nie otrzymają Państwo maila z „Zapomniałem hasła”, proszę wysłać maila na adres: info@vkf-renzel.pl

Close menu

View products
Ta strona internetowa używa cookies, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników. Dzięki nim nasza oferta jest bardziej efektywna i lepiej służy użytkownikom. Bez cookies funkcjonalność serwisu jest ograniczona. Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj.

Kontakty

Live-Chat
Infolinia działu handlowego


0048 63 240 35 52

pon do czw od 8.00 do 17.00
pią od 8.00 do 16.00

WhatsApp


0048 609 883 338

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę