Zapomniałeś hasła ?

Zapomniałeś hasło ?
Nie ma problemu, tu możesz wprowadzić nowe hasło.

Po wysłaniu prośby o założenie hasła wysłany zostanie do Państwa eMail z hasłem.

Jeżeli w ciągu następnych minut nie otrzymają Państwo maila z kodem dostępu, proszę sprawdzić , co następuje: Czy zarejestrowali się już Państwo w naszym sklepie? Jeśli nie, to proszę to zrobić jednorazowo w ramach procesu składania zamówienia. Mogą Państwo wtedy samodzielnie ustalić hasło. Jeżeli są Państwo zarejestrowani, mogą Państwo w przyszłości zarejestrować się własnym adresem mailowym i własnym hasłem.
  • Jeśli mają Państwo pewność, że zarejestrowali się już w naszym sklepie, proszę sprawdzić, czy ewentualnie nie zaszła pomyłka w podaniu adresu mailowego.

Jeżeli pomimo prawidłowego adresu mailowego i rejestracji nadal będą problemy z loginem i nie otrzymają Państwo maila z „Zapomniałem hasła”, proszę wysłać maila na adres: info@vkf-renzel.pl

Close menu

View products
Ta strona internetowa używa cookies, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników. Dzięki nim nasza oferta jest bardziej efektywna i lepiej służy użytkownikom. Bez cookies funkcjonalność serwisu jest ograniczona. Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj.

Kontakty

Live-Chat
Infolinia działu handlowego


0048 63 240 35 52

pon do czw od 8.00 do 17.00
pią od 8.00 do 16.00

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę