Potrzebujesz regału, ale nie możesz znaleźć właściwego modelu? Stwórz go samodzielnie! Construct to rozwiązanie, które wykorzystuje systemy półek z aluminium oraz elementów kątowych wykonanych z tworzywa sztucznego. Dzięki nim możesz projektować własne nośniki towarów lub różnego rodzaju materiałów promocyjnych i informacyjnych. Oferujemy wytrzymałe półki aluminiowe, które cechują się dużą wytrzymałością i sprawdzą się jako wyposażenie sklepów. System Construct otwiera przed Tobą nowe możliwości i pozwala na stworzenie uniwersalnych i funkcjonalnych mebli dopasowanych do Twoich potrzeb. Zaletą tego produktu jest prosty montaż i łatwość transportu. Dodatkowym plusem, jaki zapewniają systemy półek aluminiowych, jest nowoczesny wygląd powstałych konstrukcji, który doskonale komponuje się z każdym pomieszczeniem.

Zamknij
Filter & Sort

Zrób to sam – zamów unikalne systemy półek

System półek aluminiowych Construct umożliwia odpowiednią ekspozycję Twoich produktów. Oprócz komponentów, które umożliwiają stworzenie własnych mebli, oferujemy także gotowe rozwiązania oparte na tym rozwiązaniu. Znajdziesz tu przedmioty, które doskonale sprawdzą się jako artykuły do promocji. Należą do nich m.in.:

  • stojaki aluminiowe system Construct,
  • regały aluminiowe system Construct,
  • kolumna reklamowa,
  • prezenter informacyjny.

Na system Construct szczególną uwagę powinni zwrócić właściciele sklepów odzieżowych, ponieważ dostarczamy stworzone na jego podstawie przebieralnie czy wieszaki na ubrania. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Zamknij menu
Przesuń w górę