Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Uwaga!

Twoja przeglądarka aktualnie nie jest dostępna. Przepraszamy

Ścianka działowa „Quattro”

Kod produktu: 51.0240.7
  • arkusz akrylowy nadający się do druku
  • aluminium anodowane na kolor srebrny
  • mobilna ścianka działowa
Szczegóły produktu »

Specyfikacja

materiał ramy aluminium
rodzaj profilu czworokątny, 30 x 30 mm
kolor ramki srebrny anodowany
materiał płyty tworzywo sztuczne
kolor płyty transparentny
szerokość powierzchni widocznej 785 mm
wysokość powierzchni widocznej 1985 mm
materiał podstawy stal
kolor podstawy srebrny, zbliżony do RAL 9006
średnica podstawy 400 mm
szerokość ramki 845 mm
całkowita szerokość 1215 mm
całkowita wysokość 2050 mm

Opis

Tablica informacyjna "Quattro" funkcjonuje jako przezroczysta i stabilna ściana działowa. Interakcja aluminiowej ramy w kolorze anodowanym na srebrno i przezroczystego szkła akrylowego oferuje prosty wygląd zewnętrzny. Tablica może jednocześnie zapewnić wysokiej jakości rozdzielenie klientów, pacjentów, pracowników i stref. Pozwala to na uniknięcie bliskiego kontaktu bez zmniejszania pomieszczenia.

Ściana działowa to praktyczny artykuł zapewniający ochronę spontanicznie i w zależności od sytuacji. Ze względu na niską wagę przedstawiony artykuł charakteryzuje łatwość w przenoszeniu i mobilność. Długie kolejki, nieuporządkowane obszary lub nowe przepisy dotyczące higieny wymagają zastosowania systemu separacji lub rozgraniczenia.

Poprzez zastosowanie ścianki działowej obecne osoby mogą być oddzielone nie tylko fizycznie. Jednocześnie są one również chronione przed sobą nawzajem. Ściana stanowi jednocześnie oddzielenie i ochronę higieniczną. Aby móc reagować na nowe sytuacje, można szybko zmienić jej pozycję i nadal zapewnić stabilną pozycję.

Wysoką stabilność gwarantują dwie płaskie, okrągłe podstawy o średnicy 400 mm każda. Umieszcza się na nich lekki i anodowany profil aluminiowy. Płyta ze szkła akrylowego jest przytrzymywana w profilu przez gumę w ramce. Przezroczysta płyta zapewnia, że miejsce użytkowania nie jest optycznie zmniejszone pomimo zastosowania ściany działowej.

Jednakże, przezroczysty arkusz nie musi być używany tylko w formie całkowicie przezroczystej. Na życzenie możliwe jest drukowanie na ścianie w celu przekazania informacji i tekstów reklamowych. Zaprojektuj idealną ścianę działową dla swojego obszaru zastosowania. Tablica informacyjna znajdzie swoje miejsce w różnych sektorach gospodarki. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące zalet lub dalszych możliwości tablicy informacyjnej "Quattro", służymy swoją radą.

Inni użytkownicy nabyli również

{{ product.tabs.bundle.article_bundle_quantity }}x
{{ bundleItem.BASKET_QUANTITY }}x
Cena całkowita
(1.410,42 PLN z podatkiem VAT)

Akcesoria

Więcej...
Zamknij menu

Pokaż produkty
Przesuń w górę