Wśród wszystkich rodzajów reklamy, standy informacyjne są bez wątpienia najbardziej efektowne. Nie sposób nie zwrócić na nie uwagi, nawet jeśli wchodzimy do sklepu tylko na szybkie zakupy. Od razu rzucają się w oczy nie tylko przez swoje rozmiary, ale także przez kolorowe tło i chwytliwe hasła. Standy i kolumny informacyjne to wyposażenie sklepów, którego nie warto pomijać przy planowaniu wystroju lokalu. Nie tylko wpłyną na estetyczny wygląd wnętrza, ale również poprawią nasz wizerunek.

Zamknij
Filter & Sort


Standy informacyjne wewnętrzne


Standy informacyjne w sklepie nie są tak oczywistym wyposażeniem jak na przykład przeglądarki kasowe czy akcesoria do ścian perforowanych. Ich rola jest jednak nieoceniona. Nie tylko przekazują klientowi informację o promocjach, lecz również skupiają jego uwagę. Standy informacyjne zazwyczaj umieszczamy na środku alejki, lecz nie jest to jedyny powód, dla którego tak rzucają się w oczy. Są one dla klienta atrakcyjnie wizualnie, zwłaszcza jeśli wyglądają nietypowo. W naszym asortymencie znajdziesz takie produkty jak kolumny informacyjne świetlne LED czy cyfrowe stojaki. Obok takiej reklamy nikt nie przejdzie obojętnie.


Standy informacyjne zewnętrzne


Twoja reklama na zewnątrz lokalu również nie musi być nudna. Proste i nieciekawe szyldy możesz spokojnie zostawić konkurencji, a samemu zainwestować w profesjonalne standy informacyjne. Na zewnątrz Twojego sklepu będą pełniły równie dobrze swoją funkcję, jak i wewnątrz. Podświetlane kolumny informacyjne już z daleka będą zapraszać przechodniów do środka. Stojaki i słupki zewnętrzne sprawią, że Twoje przedsiębiorstwo będzie o wiele bardziej rozpoznawalne. Standy informacyjne z logo Twojej firmy staną się nieodłączną częścią krajobrazu. Twoi potencjalni klienci będą mijali je codziennie w drodze do pracy i pozostanie Ci tylko czekać, aż wygra w nich ciekawość i wreszcie zajrzą do środka.

Zamknij menu
Przesuń w górę