Dobrej jakości trymer do papieru to niezbędny element wyposażenia każdego biura. Takie urządzenie pomoże Ci szybko i precyzyjnie przeciąć papier czy wszelkiego rodzaju kartony. W naszej ofercie znajduje się krajarka introligatorska do cięcia papieru z osłonką bezpieczeństwa, która powleka zarówno nóż górny, jak i dolny. Dzięki temu możesz bez obaw ciąć materiały i nie martwić się o skaleczenia.  Wybierz odpowiadającą Ci wysokość cięcia między 0,8 a 3,5 mm, a także wymiary stołu i przekonaj się, jak przydatnym narzędziem jest gilotyna biurowa

Zamknij
Filter & Sort


U nas kupisz gilotyny do papieru do każdego biura


Oferujemy trymer do cięcia papieru, który jest przyjazny dla użytkownika oraz zapewnia szybkie i bezpieczne użytkowanie. Możesz wybrać zarówno ręczny docisk papieru, jak i automatyczny, który uruchamia się wraz z ruchem ostrza. Gilotyna introligatorska do cięcia papieru Dahle to uznana marka, ceniona przez wielu pracowników biurowych za wysoką jakość i niezawodność. Trymery posiadają szablony i podziałkę wymiarową ułatwiającą cięcie materiału. W zależności od potrzeb i możliwości Twojego biura zdecyduj się na odpowiadającą Ci wagę produktu. Obcinarka do papieru dostępna jest w lekkiej wersji, która waży zaledwie 1 kg lub w przemysłowym wydaniu – prawie 6 kg. Posiadamy przycinarki do papieru o długości cięcia do 360 mm.

W naszym sklepie internetowym zaopatrzysz swoją firmę w różnego rodzaju artykuły biurowe, które będą nieocenioną pomocą w codziennej pracy. Interesuje Cię wyposażenie biurowe? Sprawdź naszą bogatą ofertę i atrakcyjne ceny, które pozwolą Ci zaopatrzyć się we wszystko, czego potrzebujesz Ty i Twoi pracownicy. Skorzystaj z profesjonalnego doradztwa naszych specjalistów i zadzwoń lub wyślij zapytanie – pomożemy Ci podjąć decyzję i wybrać idealne produkty dla Ciebie. U nas kupisz także artykuły do promocji towarów, dzięki którym wyeksponujesz swoje produkty dla klienta. 

Zamknij menu
Przesuń w górę