Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Dobrej jakości trymer do papieru to niezbędny element wyposażenia każdego biura. Takie urządzenie pomoże Ci szybko i precyzyjnie przeciąć papier czy wszelkiego rodzaju kartony. W naszej ofercie znajduje się krajarka introligatorska do cięcia papieru z osłonką bezpieczeństwa, która powleka zarówno nóż górny, jak i dolny. Dzięki temu możesz bez obaw ciąć materiały i nie martwić się o skaleczenia.  Wybierz odpowiadającą Ci wysokość cięcia między 0,8 a 3,5 mm, a także wymiary stołu i przekonaj się, jak przydatnym narzędziem jest gilotyna biurowa

Więcej informacji »

Zamknij


U nas kupisz gilotyny do papieru do każdego biura


Oferujemy trymer do cięcia papieru, który jest przyjazny dla użytkownika oraz zapewnia szybkie i bezpieczne użytkowanie. Możesz wybrać zarówno ręczny docisk papieru, jak i automatyczny, który uruchamia się wraz z ruchem ostrza. Gilotyna introligatorska do cięcia papieru Dahle to uznana marka, ceniona przez wielu pracowników biurowych za wysoką jakość i niezawodność. Trymery posiadają szablony i podziałkę wymiarową ułatwiającą cięcie materiału. W zależności od potrzeb i możliwości Twojego biura zdecyduj się na odpowiadającą Ci wagę produktu. Obcinarka do papieru dostępna jest w lekkiej wersji, która waży zaledwie 1 kg lub w przemysłowym wydaniu – prawie 6 kg. Posiadamy przycinarki do papieru o długości cięcia do 360 mm.

W naszym sklepie internetowym zaopatrzysz swoją firmę w różnego rodzaju artykuły biurowe, które będą nieocenioną pomocą w codziennej pracy. Interesuje Cię wyposażenie biurowe? Sprawdź naszą bogatą ofertę i atrakcyjne ceny, które pozwolą Ci zaopatrzyć się we wszystko, czego potrzebujesz Ty i Twoi pracownicy. Skorzystaj z profesjonalnego doradztwa naszych specjalistów i zadzwoń lub wyślij zapytanie – pomożemy Ci podjąć decyzję i wybrać idealne produkty dla Ciebie. U nas kupisz także artykuły do promocji towarów, dzięki którym wyeksponujesz swoje produkty dla klienta. 

Zamknij menu

Pokaż produkty

Uwaga!

Twoja przeglądarka aktualnie nie jest dostępna. Przepraszamy

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę