Wyposażenie miejsca pracy jest niezbędne, jeśli zależy nam na efektywności pracowników. W prawidłowej organizacji pomogą Ci tablice biurowe. Taki dodatek będzie świetnym uzupełnieniem przestrzeni biurowej i szybko stanie się nieocenionym wsparciem podczas codziennych obowiązków. Stosując tablice informacyjne, uporządkujesz wszystkie ważne sprawy i będziesz mieć kontrolę nad różnymi zadaniami. U nas znajdziesz tablice, które będą spełniać Twoje potrzeby, a także pozostałe wyposażenie biurowe do Twojej firmy. 

Zamknij
Filter & Sort


Tablice firmowe idealne dla Twojego biznesu


W sklepie internetowym znajdziesz tablice magnetyczne, szkolne czy suchościeralne do biur w wielu rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Zależy Ci na wielofunkcyjnym narzędziu, dzięki któremu zorganizujesz swoje codzienne obowiązki? Proponujemy praktyczne tablice z zakładkami, kieszonkami i etykietami. U nas kupisz tradycyjne tablice korkowe do biur, na których szybko i sprawnie możesz zamocować ogłoszenia lub kolorowe karteczki za pomocą pinezek. Takie tablice z pewnością znajdą zastosowanie również w szkołach, uczelniach, salach konferencyjnych, a nawet w Twoim domu. Polecamy także wyjątkową tablicę antystatyczną w eleganckim, czarnym kolorze, która jest odporna na zakurzenia. W organizacji ważnych dokumentów pomocna będzie tablica do kart, dzięki której łatwo odnajdziesz niezbędną dokumentację. Jeśli potrzebujesz tablicy, który dostosuje się do powiększającej się kadry w Twoim biurze, to wybierz planer T, który możesz umieścić na szynach i poszerzać o kolejne panele. Wymienne karty w przejrzysty sposób pomogą Ci uporządkować ważne sprawy.

Interesują Cię artykuły biurowe? W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do wyposażenia miejsca pracy. U nas kupisz też artykuły do promocji towarów, które pomogą Ci przyciągnąć uwagę klienta. Zapraszamy do składania zamówień!

Zamknij menu
Przesuń w górę