Stoiska prezentacyjne są ważnym elementem różnego rodzaju targów, ale nie tylko. Wykorzystuje się je też w sklepach wielkopowierzchniowych ze względu na lekką konstrukcję i możliwość transportu. W naszej ofercie znajdziesz kabiny prezentacyjne, które idealnie sprawdzą się jako przebieralnie na kółkach oraz miejsce do przechowywania. Dzięki nim utrzymasz porządek na każdym stoisku targowym.

Zamknij
Filter & Sort


Dlaczego warto wybrać nasze stoiska prezentacyjne?

 

Wyposaż swoje stoiska targowe lub sklep w odpowiednie kabiny prezentacyjne. Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać odpowiedni rodzaj stoiska. Skorzystaj ich wiedzy i doświadczenia i wybierz sprzęt, który będzie Ci służył przez długie lata. W naszej ofercie znajdziesz:

  • przenośne przebieralnie — ich lekka i wytrzymała konstrukcja idealnie nadaje się do transportu. Dzięki temu zyskasz trwałe kabiny targowe, które z łatwością przetransportujesz. W tych modelach istnieje również możliwość wykonania indywidualnego nadruku, na tablicy informacyjnej oraz zewnętrznych banerach mocowanych za pomocą taśmy flauszowej lub rzepowej. Możesz więc promować na nich swoją firmę. Twoje stoisko będzie też widoczne z daleka, co pozwoli zainteresowanym dotrzeć do niego szybciej;
  • kabiny prezentacyjne — mają masywniejszą konstrukcję, dzięki czemu idealnie nadają się do przechowywania rzeczy, które musisz zabrać na targi. Mogą mieć kółka, które umożliwią Ci dowolną aranżację stoiska. W każdej chwili możesz zmienić koncepcję.

Zapraszamy do kontaktu!

Zamknij menu
Przesuń w górę