Stoiska targowe są miejscem, w którym innowacyjne rozwiązania i nowatorskie pomysły mają szansę na odkrycie i promocję. Jeśli chcesz skutecznie zaprezentować swoją firmę lub konkretne produkty, sprawdź naszą ofertę. Oferujemy innowacyjne stoiska targowe, które są gotowe do użytku. Dzięki temu zabudowa stoisk targowych pozwala zainteresować potencjalnych klientów i skłonić ich do tego, żeby podeszli i bliżej zapoznali się z tym, co zaciekawi ich na Twoim stoisku wystawienniczym.
Zamknij
Filter & Sort

VKF Renzel – stoiska na targi

Zapewniamy szeroki wybór systemów aluminiowych typu “Gitter-Leicht” oraz “Astralite” do zabudowy zewnętrznych i wewnętrznych konstrukcji przestrzennych. Lekkie profile aluminiowe i konstrukcja sprawiają, że nasze stoisko wystawowe jest łatwe w montażu. Produkując zabudowy targowe bazujemy na systemie łączeń, które zapewniają sztywność i wytrzymałość zabudowy targowej. Dzięki temu możesz mieć pewność, co do trwałości całej konstrukcji i tego, że modułowa zabudowa wytrzyma dokładnie tyle czasu, ile potrzebujesz. Na przykład przez cały okres trwania branżowych targów lub innego wydarzenia, na którym chcesz się pokazać.

Gotowe stoiska targowe i systemy aluminiowe – zabudowa modułowa

VKF Renzel to między innymi stoiska targowe, które są wykorzystywane w branży wystawienniczej i reklamowej. Systemy aluminiowe wykorzystuje się najczęściej do budowy:

- większych stoisk targowych,
- konstrukcji nośnych wielkoformatowych reklam,
- elementów dekoracyjnych,
- do montowania sprzętu oświetleniowego i nagłośnieniowego scen estradowych.

Oferujemy nie tylko stoisko wystawiennicze na targi dla firm, ale również profile aluminiowe i ścianki ekspozycyjne do banerów “Octawall mobil” i “Octasprint” do zabudowy w systemie panelowym. Umożliwia on samodzielne budowanie ścianek i nadaje się do mniejszych powierzchni zabudowy stoisk targowych. Dzięki temu każdy może projektować zabudowę targową odpowiadającą potrzebom jego firmy. Jeśli masz konkretny pomysł na swoje stoisko reklamowe, daj nam znać, a podpowiemy, dzięki którym produktom będziesz w stanie je stworzyć!

W naszej ofercie znajdziesz zarówno stacjonarne, jak i mobilne stoiska targowe, które dostosujemy pod względem indywidualnych potrzeb. Jeśli chcesz, już na etapie produkcji możemy je dla Ciebie spersonalizować.

Zabudowa stoisk targowych i artykuły do promocji – zadbaj o wizerunek swojej firmy

Sprawdź również standy reklamowe, które doskonale uzupełnią stoiska wystawiennicze. Zabudowa targowa to jednak nie wszystko. Przygotowujące stanowisko wystawiennicze trzeba pomyśleć także o tym, by zaprezentować swoją firmę w sposób kompleksowy. W tym celu warto wykorzystać portfolio, ale też zastanów się nad przygotowaniem materiałów promocyjnych, dzięki którym zostaniesz zapamiętany na dłużej. W VKF Renzel znajdziesz liczne artykuły do promocji. Długopis z logo Twojej firmy albo akcesoria do smartfonów, z których korzysta się praktycznie codziennie, sprawdzą, że marka z pewnością nie zostanie zapomniana i bardzo możliwe, że prędzej czy później klient trafi właśnie do Ciebie!

Dbamy również o wyposażenie sklepów. Jeśli więc szukasz produktów, dzięki którym funkcjonalnie zagospodarujesz przestrzeń swojego przedsiębiorstwa, zapraszamy!

Zamknij menu
Przesuń w górę