Oferujemy innowacyjne stoiska targowe, które są gotowe do użytku. Zapewniamy szeroki wybór systemów aluminiowych typu “Gitter-Leicht” oraz “Astralite” do zabudowy zewnętrznych i wewnętrznych konstrukcji przestrzennych. Lekkie profile aluminiowe i konstrukcja sprawiają, że nasze stoisko wystawowe jest łatwe w montażu. Bazujemy na systemie łączeń, które zapewniają sztywność i wytrzymałość zabudowy targowej.

Więcej informacji »

Gotowe stoiska targowe i systemy aluminiowe

VKF Renzel to między innymi stoiska targowe, które są wykorzystywane w branży wystawienniczej i reklamowej. Systemy aluminiowe wykorzystuje się najczęściej do budowy większych stoisk targowych, konstrukcji nośnych wielkoformatowych reklam, elementów dekoracyjnych, do montowania sprzętu oświetleniowego i nagłośnieniowego scen estradowych. Oferujemy nie tylko stoisko na targi dla firm, ale również profile aluminiowe i ścianki ekspozycyjne do banerów “Octawall mobil” i “Octasprint” do zabudowy w systemie panelowym. Umożliwia on samodzielne budowanie ścianek i nadaje się do mniejszych powierzchni zabudowy stoisk targowych.
Sprawdź również standy reklamowe, które doskonale uzupełnią stoiska wystawiennicze.

Zamknij menu

Pokaż produkty
Ta strona internetowa używa cookies, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników. Dzięki nim nasza oferta jest bardziej efektywna i lepiej służy użytkownikom. Bez cookies funkcjonalność serwisu jest ograniczona. Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj.

Kontakty

Live-Chat




Infolinia działu handlowego


0048 63 240 35 52

pon do czw od 8.00 do 17.00
pią od 8.00 do 16.00

WhatsApp


0048 609 883 338

Uwaga!

Twoja przeglądarka aktualnie nie jest dostępna. Przepraszamy

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę