Narzędzia, takie jak żetony do wózków lub otwieracze sprawdzą się jako forma reklamy. Te i inne gadżety reklamowe sprawią, że Twój biznes zostanie zapamiętany. Wybieraj spośród wielu narzędzi reklamowych i zadbaj o widoczność marki, rozdając je na targach oraz podczas innych wydarzeń. Rozdawanie narzędzi z logo to powszechna i skuteczna metoda reklamy.

Zamknij
Filter & Sort


Narzędzie z logo


Narzędzia z nadrukiem spełniają dwojaką rolę - z jednej strony promują biznes, z drugiej stanowią praktyczny produkt dla klienta. Warto zaproponować więc narzędzie wielofunkcyjne i o dobrej jakości. Nasz sklep oferuje różnego rodzaju otwieracze do napoi, zestawy bitów, śrubokręty i nożyki. Przede wszystkim jednak, w naszym asortymencie znajdziesz warianty narzędzi wielofunkcyjnych reklamowych. Nasza propozycja żetonu do wózków to w rzeczywistości narzędzie z 6 lub 8 funkcjami, ze stali nierdzewnej. Opcja laserowego grawerunku pozwala na indywidualne oznaczenie produktu, zgodnie z Twoimi potrzebami.


Narzędzie wielofunkcyjne


W przeciwieństwie do standardowych otwieraczy reklamowych czy żetonów do wózków, narzędzie z nadrukiem typu scyzoryk szwajcarski jest bardziej uniwersalne. Nie ważne, kim jest klient, wielozadaniowe narzędzie z logo będzie mile widzianym prezentem, a jego oryginalność zapadnie mu w pamięci. W ofercie VKF Renzel znajdziesz metalowe otwieracze z logiem lub innym, własnym napisem. Nie służą one jednak tylko do otwierania butelek - wyposażone między innymi w:

  • nawet 17 funkcji w jednym narzędziu, 
  • wymienny otwieracz do paczek i listów, 
  • otwieracz do puszek z farbą, 
  • klucze wielozębne i klucze do szprych rowerowych, 
  • wpinane ostrze zamienne 

Mocowane do pęku kluczy, sprawdzą się do wielu zadań. 

Nasz sklep internetowy to szeroki wybór narzędzi reklamowych, dobra jakość i rzetelna, kompleksowa obsługa. Sprawdź również artykuły do promocji towarów, jakie oferujemy.

Zamknij menu
Przesuń w górę