Klient kupuje oczami…


Według badań, ponad 75 procent decyzji o zakupie klienci podejmują bezpośrednio w sklepie. Decyzja taka zapada spontanicznie, pod wpływem emocji, na podstawie pierwszego wrażenia. Klient kupuje przede wszystkim oczami, dlatego tak ważne jest odpowiednie wyeksponowanie produktu a także jego ceny. W dzisiejszych czasach zdobywamy klienta nie tylko asortymentem i niską ceną. Współczesny klient jest wymagający – zwraca uwagę nie tylko na zaopatrzenie sklepu czy jakość obsługi. Chce on przebywać w miejscu, które posiada nowoczesne wyposażenie, gwarantujące komfort zakupów ale i estetykę doznań. Klient chętnie wraca do takiego sklepu.

Dlaczego my?


Firma VKF Renzel od niemal 30 lat wyposaża właścicieli przedsiębiorstw w elementy, które skutecznie wyróżniają produkt i zachęcają do zakupu. Dysponujemy nieograniczonymi możliwościami kreowania przestrzeni handlowych i wpływania na decyzje zakupowe klientów. Wspieramy, doradzamy, produkujemy.

Osłonki cenowe, wobblery, shelfstopery…


To najbardziej popularne i najczęściej stosowane materiały POS. Znajdzie się dla nich miejsce przy każdej półce. Zazwyczaj widnieją na nich informacje o cenie lub o aktualnych promocjach. Ożywiają one sklep i podkreślają aktrakcyjność oferty na tle innych produktów.

Czy warto? Oczywiście!
 • łatwy montaż: osłonki cenowe i wobblery można wygodnie umieścić na każdej półce sklepowej. Wymiana ich odbywa się w mgnieniu oka.
 • niska cena w stosunku do najwyższej jakości
 • różne warianty, formaty, wykonania niestandardowe

Sky is the limit…Jesteśmy specjalistami w dziedzinie oznaczania cen, ekspozycji i wsparcia sprzedaży. Gwarantujemy kompleksową obsługę, dopasowując się do potrzeb naszych klientów. Na Państwa życzenie wykonamy indywidualne projekty, dopasowane do identyfikacji wizualnej Państwa sklepu lub zmodyfikujemy istniejące wzory. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a myślą, która nam przyświeca każdego dnia jest „Sky is the limit…”

 

Jak to robimy?Nasza firma dysponuje profesjonalnym parkiem maszynowym, który jest gwarancją produktu końcowego w najlepszej jakości. VKF Renzel wykonuje osłonki cenowe w dowolnych kształtach i kolorach. Tworzymy niepowtarzalne wzory z najwyższej jakości materiałów.

Dzięki użyciu nadruków cyfrowych, istnieje możliwość wykonań niskonakładowych w dobrej cenie i jakości. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji. Dla nas najważniejszy jest Klient i jego sukces.


Dopasowujemy technologię produkcji do Państwa projektu.

 

Oferujemy nadruki na osłonkach w następujących technikach:

 • Metoda sitodrukowa
 • Nadruk cyfrowy CMYK UV
 • Druk offsetowy

Osłonki wycinamy następująco:

 • przy pomocy plotera tnącego
 • sztanca

Do osłonek wykorzystujemy następujące techniki wykończenia:

 • gięcie na zimno
 • gięcie na gorąco

 
produktion_1200px

VKF Renzel – firma godna zaufania


Każdego dnia dążymy do doskonałości. Pragniemy, aby nasz Klient otrzymał produkt niezawodny i bezpieczny. Wartym uwagi jest fakt, że dzięki wykwalifikowanemu personelowi, oferowane przez nas osłonki cenowe przechodzą specjalistyczne badania laboratoryjne. Wyniki badań naszych osłonek drukowanych lewostronnie farbami rozcieńczalnikowymi na materiale PET-G, wykazały, że produkty spełniają normy opisane w Rozporządzeniu Komisji (WE) nr. 10/2011 z dnia 14 stycznia 2011 r. :
 • niska migracja
 • mała zawartość metali ciężkich
 • produkty dostosowane są do kontaktu z żywnością

 

Zapoznaj się z naszą ofertą

Poniżej przedstawiamy Państwu produkty standardowe. Zachęcamy jednak do składania zapytań indywidualnych. Nasze biuro projektowe wykona dla Państwa produkty, które spełnią Państwa oczekiwania. Stworzymy osłonki cenowe według Państwa projektu lub zaproponujemy nasz pomysł. Prosimy o kontakt. Odpowiemy na wszelkie nurtujące Państwa pytania. 
 

Okolicznościowe osłonki i stopery cenowe

Okres Świąt to szczególny czas dla każdej branży. Jeśli zastanawiają się Państwo jak w tym okresie przyciągnąć większą liczbę klientów, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Na życzenie klienta wykonamy materiały POS w innym kształcie i z innymi nadrukami. Prosimy o kontakt. 

Osłonki wkładane w listwy cenowe

Pozwalają na skuteczne wyeksponowanie promocyjnych cen towarów na regale. Przyciągają uwagę potencjalnych klientów. Zachęcamy do kontaktu. 

Osłonki cenowe z klipsem

Osłonki do umieszczenia na półkach sklepowych o różnych grubościach. Stabilne i wykonane z najwyższej jakości materiałów. Skontaktuj się już dziś. 

Osłonki cenowe typu "C"

Uniwersalne osłonki cenowe do zastosowania na regałach sklepowych. Nadruk i inny kształt wykonamy na Państwa życzenie. 

Kiwaki l Wobblery regałowe

Wobbler to atrakcyjny element wyposażenia, najczęściej stosowany na półkach w sklepie. Kiwak reklamowy wzbogaci przekaz reklamowy i wyeksponuje produkt na półce. Woblery mogą przyjmować dowolny format, kształt czy kolorystykę.

Uchwyty do kiwaków l wobblerów regałowych

Posiadamy najobszerniejszą na rynku ofertę, obejmującą uchwyty do kiwaków i wobblerów regałowych. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegóły. 

Wysyłając do nas zapytanie, deklarują Państwo Polityka prywatności iż zapoznali się Państwo z treścią i zgadzacie się z nią.
Zamknij menu
Przesuń w górę