Zastanawiasz się, jak przyciągnąć uwagę klienta już przy witrynie? Oferujemy plakaty reklamowe, informujące o aktualnych cenach i promocjach w Twoim sklepie. Żywy, czerwony kolor sprawi, że plakat będzie rzucał się w oczy i nie sposób będzie przejść obok niego obojętnie. Świetnie sprawdzi się podczas obniżek cen i wyprzedaży zarówno w dużych sieciowych sklepach w galeriach handlowych, jak i w tych mniejszych. W zależności od potrzeb i możliwości możesz umieścić plakat w witrynie lub wykorzystać stojak plakatowy. U nas kupisz plakaty cenowe oraz inne produkty pod akcje marketingowe w atrakcyjnych cenach! 

Zamknij
Filter & Sort


Kup plakaty sklepowe i przyciągnij uwagę klientów


Wybierz klasyczny plakat cenowy z kartonu A1 czy papieru w formacie pionowym lub poziomym i zadbaj o właściwą ekspozycję swojej oferty. Z naszą pomocą wyróżnisz się na tle innych sklepów, co z pewnością docenią Twoi klienci. Dodatkowo, papierowe plakaty wykonane są w większości z odnawialnych surowców pochodzenia naturalnego. Szukasz odpowiedniego tła do wystawienia towaru lub manekinów w witrynie sklepowej? Proponujemy materiałowy baner z nadrukiem, wykonany z poliestru w aluminiowej ramce. Przeznaczony do zamontowania na ścianie, dzięki czemu będzie prezentował się elegancko i estetycznie już z daleka. Wystarczy, że wybierzesz jeden z interesujących Cię wymiarów, a my zajmiemy się resztą!

Nie musisz wydawać fortuny na artykuły do promocji towarów – u nas kupisz plakaty reklamowe w niskich cenach, nie tracąc przy tym na jakości. Koniecznie sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy w sklepie internetowym. Masz pytania? Skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości i pomogą w wyborze odpowiednich produktów. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, to polecamy także pozostałe systemy oznaczania cen, które pozytywnie wpłyną na funkcjonowanie Twojego biznesu.

Zamknij menu
Przesuń w górę