Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Zastanawiasz się, jak przyciągnąć uwagę klienta już przy witrynie? Oferujemy plakaty reklamowe, informujące o aktualnych cenach i promocjach w Twoim sklepie. Żywy, czerwony kolor sprawi, że plakat będzie rzucał się w oczy i nie sposób będzie przejść obok niego obojętnie. Świetnie sprawdzi się podczas obniżek cen i wyprzedaży zarówno w dużych sieciowych sklepach w galeriach handlowych, jak i w tych mniejszych. W zależności od potrzeb i możliwości możesz umieścić plakat w witrynie lub wykorzystać stojak plakatowy. U nas kupisz plakaty cenowe oraz inne produkty pod akcje marketingowe w atrakcyjnych cenach! 

Więcej informacji »

Zamknij


Kup plakaty sklepowe i przyciągnij uwagę klientów


Wybierz klasyczny plakat cenowy z kartonu A1 czy papieru w formacie pionowym lub poziomym i zadbaj o właściwą ekspozycję swojej oferty. Z naszą pomocą wyróżnisz się na tle innych sklepów, co z pewnością docenią Twoi klienci. Dodatkowo, papierowe plakaty wykonane są w większości z odnawialnych surowców pochodzenia naturalnego. Szukasz odpowiedniego tła do wystawienia towaru lub manekinów w witrynie sklepowej? Proponujemy materiałowy baner z nadrukiem, wykonany z poliestru w aluminiowej ramce. Przeznaczony do zamontowania na ścianie, dzięki czemu będzie prezentował się elegancko i estetycznie już z daleka. Wystarczy, że wybierzesz jeden z interesujących Cię wymiarów, a my zajmiemy się resztą!

Nie musisz wydawać fortuny na artykuły do promocji towarów – u nas kupisz plakaty reklamowe w niskich cenach, nie tracąc przy tym na jakości. Koniecznie sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy w sklepie internetowym. Masz pytania? Skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości i pomogą w wyborze odpowiednich produktów. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, to polecamy także pozostałe systemy oznaczania cen, które pozytywnie wpłyną na funkcjonowanie Twojego biznesu.

Zamknij menu

Pokaż produkty

Uwaga!

Twoja przeglądarka aktualnie nie jest dostępna. Przepraszamy

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę