Oferujemy profesjonalnie wykonane naklejki na witryny sklepowe, które doskonale sprawdzą się podczas sezonu wyprzedażowego. Odpowiedni format okleiny dobieramy na życzenie klientów. Zachęcamy do zapoznania się z tą kategorią produktów od VKF Renzel.
Zamknij
Filter & Sort

Naklejki na szyby sklepowe


Dlaczego warto wybrać nasze produkty? Wykorzystujemy nowoczesne techniki nadruku, dzięki czemu naklejki promocyjne estetycznie prezentują się na każdej witrynie. Przeznaczone są do użytku wewnętrznego oraz zewnętrznego. Bez problemu przyklejają się do każdej gładkiej powierzchni. Uniwersalne naklejki na szyby sklepowe skutecznie informują o aktualnych promocjach w Twoim sklepie. Podobnie jak tabliczki cenowe odpowiadają za sprawną komunikację z klientami.
 

Jakie naklejki sklepowe znajdziesz w VKF Renzel?


Proponujemy m.in.:

- naklejki rabatowe,
- naklejka "Black Friday",
- naklejka "Sale",
- naklejka podłogowa w formie odcisku stóp,
- okrągła naklejka "Świąteczna promocja",
- naklejka XXL.

Wszystkie naklejki na szyby sklepowe są w wyrazistych kolorach oraz posiadają czytelną, ostrą grafikę. Dzięki temu klient już z daleka będzie wiedział, że dany sklep oferuje specjalną ofertę. Dzięki naklejkom skutecznie przyciągniesz klienta, co przeniesie się na zainteresowanie oferowanym towarem oraz realne zyski ze sprzedaży. Warto postawić na nasze okleiny na okna sklepowe!
 

Oferta online VKF Renzel


Okleiny na okna sklepowe dostępne w naszym asortymencie to nie wszystko. W VKF Renzel odpowiadamy za prawidłową i estetyczną ekspozycję towarów, ale oferujemy również nowoczesne oświetlenie regałowe LED. W asortymencie znajduje się różnego rodzaju wyposażenie sklepów, w tym funkcjonalne osłonki cenowe czy profesjonalny system porządkowania towaru.

Od samego początku jesteśmy elastyczni i otwarci na propozycje naszych klientów, dlatego często realizujemy projekty indywidualne. Zainteresowała Cię ta oferta? A może masz pytania lub wątpliwości dotyczące produktów? Nasi doradcy służą pomocą — z chęcią udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji! Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową oraz złóż zamówienie online na wybrane produkty od VKF Renzel.
Zamknij menu
Przesuń w górę