Osłona na biurko wykonana z PET to fizyczna bariera między sprzedawcą a klientem, która zapewnia ochronę przed zakażeniem drogą kropelkową. Pandemia koronawirusa wymusiła zachowanie szczególnych środków ostrożności w przestrzeni publicznej i miejscach, w których przebywa wiele osób jednocześnie. Podobnie jak maseczki jednorazowe na twarz, osłona na biurko stała się codziennym elementem rzeczywistości, zapewniając bezpieczeństwo pracownikom, którzy mają bezpośredni kontakt z klientami. VKF Renzel proponuje rozwiązania, które bez problemu dostosujesz do potrzeb i specyfiki Twojej pracy. 
Zamknij
Filter & Sort

Osłona na biurko lub ladę - bezpieczeństwo dla wszystkich

Dobra osłona do biurka w żaden sposób nie utrudnia kontaktu z klientami. W tym celu wykorzystujemy materiały wysokiej jakości oraz stosujemy rozwiązania technologiczne, które zapewniają idealną przezroczystość. Posiadamy solidnie wykonane osłony idealne dla:

  • gabinetów lekarskich i dentystycznych,
  • salonów kosmetycznych,
  • sklepów,
  • urzędów i placówek bankowych,
  • punktów obsługi klienta,
  • taksówek i dla kierowców Ubera,
  • przychodni i aptek,
  • biur.

Podobnie jak w przypadku innych produktów, wysoka jakość jest gwarancją odpowiedniej ochrony, dlatego każda osłona biurka powstaje z wytrzymałych materiałów takich jak PET. Dzięki temu jest stabilna i w przeciwieństwie do plexi nie matowieje oraz nie kruszy się w wyniku kontaktu z alkoholem. Produkt należy czyścić przy pomocy ciepłej wody i ściereczki z mikrofibry, ale zalecamy również regularną dezynfekcję powierzchni.
Dzięki solidnej podstawie osłona ochronna nie wymaga czasochłonnego montażu. Część ścianek posiada wygodny otwór, który sprawdzi się przy kasie oraz w punktach obsługi klienta, w których często dochodzi do wymiany dokumentów. Obecnie osłona do biurka to niezbędny element w większości miejsc pracy, dlatego wybierz produkt o długiej żywotności i estetycznie wykonany. Także w czasie pandemii skuteczna sprzedaż wymaga stworzenia odpowiednich warunków do kontaktu z klientem. 

Zamknij menu
Przesuń w górę