Osłona na biurko wykonana z PET to fizyczna bariera między sprzedawcą a klientem, która zapewnia ochronę przed zakażeniem drogą kropelkową. Pandemia koronawirusa wymusiła zachowanie szczególnych środków ostrożności w przestrzeni publicznej i miejscach, w których przebywa wiele osób jednocześnie. Podobnie jak maseczki jednorazowe na twarz, osłona na biurko stała się codziennym elementem rzeczywistości, zapewniając bezpieczeństwo pracownikom, którzy mają bezpośredni kontakt z klientami. VKF Renzel proponuje rozwiązania, które bez problemu dostosujesz do potrzeb i specyfiki Twojej pracy. 

Więcej informacji »

Osłona na biurko lub ladę - bezpieczeństwo dla wszystkich

Dobra osłona do biurka w żaden sposób nie utrudnia kontaktu z klientami. W tym celu wykorzystujemy materiały wysokiej jakości oraz stosujemy rozwiązania technologiczne, które zapewniają idealną przezroczystość. Posiadamy solidnie wykonane osłony idealne dla:

  • gabinetów lekarskich i dentystycznych,
  • salonów kosmetycznych,
  • sklepów,
  • urzędów i placówek bankowych,
  • punktów obsługi klienta,
  • taksówek i dla kierowców Ubera,
  • przychodni i aptek,
  • biur.

Podobnie jak w przypadku innych produktów, wysoka jakość jest gwarancją odpowiedniej ochrony, dlatego każda osłona biurka powstaje z wytrzymałych materiałów takich jak PET. Dzięki temu jest stabilna i w przeciwieństwie do plexi nie matowieje oraz nie kruszy się w wyniku kontaktu z alkoholem. Produkt należy czyścić przy pomocy ciepłej wody i ściereczki z mikrofibry, ale zalecamy również regularną dezynfekcję powierzchni.
Dzięki solidnej podstawie osłona ochronna nie wymaga czasochłonnego montażu. Część ścianek posiada wygodny otwór, który sprawdzi się przy kasie oraz w punktach obsługi klienta, w których często dochodzi do wymiany dokumentów. Obecnie osłona do biurka to niezbędny element w większości miejsc pracy, dlatego wybierz produkt o długiej żywotności i estetycznie wykonany. Także w czasie pandemii skuteczna sprzedaż wymaga stworzenia odpowiednich warunków do kontaktu z klientem. 

Zamknij menu

Pokaż produkty

Kontakty

Live-Chat
Infolinia działu handlowego


0048 63 240 35 52

pon do czw od 8.00 do 17.00
pią od 8.00 do 16.00

WhatsApp


0048 609 883 338

Uwaga!

Twoja przeglądarka aktualnie nie jest dostępna. Przepraszamy

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę