Stojak plakatowy na stół „VINTAGE”

Kod produktu: 53.0467.2

Stojak "VINTAGE"

Dzięki stojakowi plakatowemu „VINTAGE” można w bardzo atrakcyjny sposób zaprezentować różnorodne produkty. Skutecznie przyciągają wzrok klientów, zwracając uwagę na wyeksponowany towar i skłaniając do zakupu. Elegancki wygląd zawdzięcza użytym do jego wykonania materiałom. Czarna metalowa ramka wraz z wysokiej jakości szkłem akrylowym nadadzą szyku każdemu wnętrzu. 
Ta forma idealnie nadaje się do umieszczenia na stolikach lub ladach i pozwala na przejrzystą prezentację prospektów lub ulotek różnego rodzaju na stosunkowo małej przestrzeni. 
 

Specyfikacja

materiał metal / szkło akrylowe
powierzchnia malowana proszkowo
kolor szary, zbliżony do RAL 7016
format plakatu A4
format format pionowy
całkowita szerokość 240 mm
całkowita wysokość ok. 350 mm
głębokość całkowita 90 mm
głębokość całkowita 5 mm
wymiary podstawy 240 x 90 mm

Opis

Stojak reklamowy

Stojak plakatowy to jeden z najprostszych sposobów eksponowania materiałów reklamowych. Stojaki z plastiku oraz ekspozytory z pleksi to doskonałe rozwiązanie sprawdzające się w każdych warunkach. Doskonale sprawdzą się w miejscach publicznych oraz w głównych pomieszczeniach firmy, hotelu czy przychodni.
Oferujemy uniwersalne rozwiązanie takie jakim jest stojak „VINTAGE”, który skutecznie pomoże zaprezentować przygotowane materiały reklamowe. Jednocześnie dbamy o estetyczne wykonanie, ponieważ wygląd jest tym, na co klienci najczęściej zwracają uwagę.
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Nasze produkty cechują się wyjątkowo wysoką jakością, a co za tym idzie dużą trwałością.

W zestawie znajduje się jedna akrylowa kieszeń plakatowa.
 
Zamknij menu

Pokaż produkty

Kontakty

Live-Chat
Infolinia działu handlowego


0048 63 240 35 52

pon do czw od 8.00 do 17.00
pią od 8.00 do 16.00

WhatsApp


0048 609 883 338

Uwaga!

Twoja przeglądarka aktualnie nie jest dostępna. Przepraszamy

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę