Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Stojak plakatowy na stół „VINTAGE”

Kod produktu: 53.0467.2

Stojak "VINTAGE"

Dzięki stojakowi plakatowemu „VINTAGE” można w bardzo atrakcyjny sposób zaprezentować różnorodne produkty. Skutecznie przyciągają wzrok klientów, zwracając uwagę na wyeksponowany towar i skłaniając do zakupu. Elegancki wygląd zawdzięcza użytym do jego wykonania materiałom. Czarna metalowa ramka wraz z wysokiej jakości szkłem akrylowym nadadzą szyku każdemu wnętrzu. 
Ta forma idealnie nadaje się do umieszczenia na stolikach lub ladach i pozwala na przejrzystą prezentację prospektów lub ulotek różnego rodzaju na stosunkowo małej przestrzeni. 
 

Specyfikacja

materiał metal / szkło akrylowe
powierzchnia malowana proszkowo
kolor szary, zbliżony do RAL 7016
format wkładki A4
wykonanie format pionowy
całkowita szerokość 240 mm
całkowita wysokość ok. 350 mm
głębokość całkowita 90 mm
głębokość wewnętrzna / wypełnienia 5 mm
wymiary podstawy 240 x 90 mm

Opis

Stojak reklamowy

Stojak plakatowy to jeden z najprostszych sposobów eksponowania materiałów reklamowych. Stojaki z plastiku oraz ekspozytory z pleksi to doskonałe rozwiązanie sprawdzające się w każdych warunkach. Doskonale sprawdzą się w miejscach publicznych oraz w głównych pomieszczeniach firmy, hotelu czy przychodni.
Oferujemy uniwersalne rozwiązanie takie jakim jest stojak „VINTAGE”, który skutecznie pomoże zaprezentować przygotowane materiały reklamowe. Jednocześnie dbamy o estetyczne wykonanie, ponieważ wygląd jest tym, na co klienci najczęściej zwracają uwagę.
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Nasze produkty cechują się wyjątkowo wysoką jakością, a co za tym idzie dużą trwałością.

W zestawie znajduje się jedna akrylowa kieszeń plakatowa.
 
Zamknij menu

Pokaż produkty
Przesuń w górę