Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Stojaki reklamowe

Produkujemy standy reklamowe z tworzywa sztucznego, folii PCV oraz szkła akrylowego w standardowych formatach oraz na indywidualne zamówienie. Wiemy, jak ważna jest odpowiednia i estetyczna ekspozycja, dlatego nasze realizacje są starannie wykonane. Oferujemy stojaki reklamowe wewnętrzne i zewnętrzne z wykorzystaniem techniki uszczelkowej. Tego rodzaju nośniki reklamowe przyciągną wzrok potencjalnych klientów i pozwolą na skuteczną promocję firmy. To uniwersalne rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się na targach i konferencjach, a także w centrach handlowych, na deptakach czy ruchliwych ulicach.
Zamknij
Użyj filtru
  1. 1 OD 4

Standy reklamowe - sposób na skuteczny kontakt z klientem

Stand reklamowy ułatwia dostęp do materiałów informacyjnych. Nasza oferta obejmuje ekspozytory w formie wiszącej, stojącej, biurkowej, podłogowej oraz daszkowej. Dużą popularnością cieszą się stojaki reklamowe Uniwersum, Apollo, a także Perfekta.
Na życzenie klienta stojak reklamowy można oznaczyć logo firmy bądź inną dowolną grafiką. Jesteśmy otwarci na indywidualne projekty i nietypowe zamówienia w zakresie tworzyw sztucznych. Planując skuteczną ekspozycję reklamową, warto również kupić stabilny stojak informacyjny.

Starannie przygotowana oferta

Zapewniamy profesjonalne artykuły do promocji towarów. Sprawdź również inne kategorie naszych produktów:

- stojaki na plakaty,
- stojaki podłogowe,
- stojaki ekspozycyjne,
- stojak na ulotki.


Dlaczego warto wybrać nas?

Możemy pochwalić się najszerszą ofertą produktową na rynku. Zaliczamy do niej produkcję własną, a także produkty handlowe. W branży promocji sprzedaży oraz usług jesteśmy jedną z największych firm.

Oferujemy kompleksowe usługi - wykonujemy projekt, następnie prototyp, zajmujemy się także produkcją oraz montażem. Nasz zespół do każdego zlecenia podchodzimy z dużym zaangażowaniem. Poza naszą regularną ofertą projektujemy oraz wprowadzamy do produkcji indywidualne rozwiązania. Jesteśmy zawsze na bieżąco z aktualnymi trendami w branży. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, pasja do wykonywanej pracy oraz stała chęć rozwoju. Zadowolenie klienta jest dla nas najwyższym priorytetem, dlatego zawsze uważnie wysłuchujemy jego potrzeb i oczekiwań. Jeśli chcesz zapytać o coś związanego z ofertą lub potrzebujesz fachowej porady, skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 

Zamknij menu

Pokaż produkty
Przesuń w górę