Stojaki na plakaty to trwałe, mobilne i przede wszystkim doskonale widoczne standy reklamowe. Pomogą zaprezentować ofertę reklamową wewnątrz i na zewnątrz – w przestrzeni miejskiej. Stojaki na plakaty mają stabilny i trwały statyw z estetyczną ramką. Stojaczki plakatowe dostępne są w kilku formach i pozwalają na umieszczenie w nich reklam, plakatów i informacji w formacie A3, A4 i A5. Oferujemy solidne oraz estetycznie wykonane konstrukcje, które bardzo dobrze komponują się z pozostałymi elementami otoczenia. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą starannie przygotowaną ofertą i wybór tego, co najbardziej Wam odpowiada.

Zamknij
Filter & Sort

Stojaki na plakaty - zastosowanie

Stojaki plakatowe są praktycznym rozwiązaniem na reklamę w galeriach handlowych, na targach i w sklepach, a także skuteczną formą marketingu outdoorowego. To bardzo popularne rozwiązanie, z którego korzysta wiele firm. Stojaczek plakatowy jest dwustronny - dzięki temu, można po jego obu stronach umieścić tę samą, lub zupełnie inną informację. Stojaczki plakatowe to przenośne artykuły do promocji towarów, których nie powinno się pomijać przy planowaniu skutecznych form marketingu swojego biznesu. To efektowny sposób promocji pozwalający przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Jeśli potrzebne Wam stojaki na plakaty, warto sięgnąć po sprawdzone produkty, a takie właśnie znaleźć można w naszej ofercie.

Bogata oferta

Wyróżniamy się najszerszą ofertą produktową na rynku. Mamy wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę merytoryczną na najlepszym poziomie. Zapewniamy kompleksowe usługi - realizujemy projekt, następnie prototyp, zajmujemy się również produkcją oraz montażem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i zawsze kierujemy się aktualnymi trendami w branży. Praca jest dla nas także pasją i cały czas doskonalimy swoje umiejętności. Jesteśmy elastyczni i robimy wszystko, by spełnić oczekiwania klientów. Jeśli chcesz dopytać o szczegóły oferty lub potrzebujesz profesjonalnego doradztwa, prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny. Chętnie pomożemy dobrać najkorzystniejsze rozwiązanie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Zobacz także inne kategorie naszych produktów:

- stojaki podłogowe,
- stojaki ekspozycyjne,
- stojak na ulotki.

Wśród naszych produktów dostępne są również artykuły higieniczne, które pozwolą zachować czystość w biurach, instytucjach publicznych oraz innych placówkach.

Zainteresowane osoby zapraszamy do współpracy!
Zamknij menu
Przesuń w górę