Chcesz skutecznie przyciągnąć i zatrzymać uwagę klientów? Oferujemy stojaki informacyjne, które pomogą Ci wyeksponować promocje, wyprzedaże, ceny lub szczegóły oferty Twojego sklepu. Kupisz tu także wytrzymałe osłonki na cenówki oraz trwałe wieszaki cenowe w atrakcyjnych cenach. Nasze stojaki cenowe to doskonałe nośniki informacyjne, które mają optymalny kąt nachylenia. Umożliwia to widoczność nawet z dużej odległości oraz świetną prezentację oferty. Ramki cenowe wykonane są z trwałego aluminium, posiadają również solidną podstawkę ze stali lub marmuru. 

Zamknij
Filter & Sort


Osłonki i uchwyty cenowe – duży wybór w jednym miejscu


Polecamy wszelkiego rodzaju stojaki przeznaczone do ekspozycji cenowej, wykonane ze szkła akrylowego, tworzywa sztucznego lub metalu. Artykuły te z pewnością uatrakcyjnią wnętrze każdego sklepu, a także wpłyną na właściwe decyzje zakupowe klientów. Nasze stojaki i uchwyty cenowe to doskonały sposób na atrakcyjne wyeksponowanie oferty handlowej. Klips wahadłowy z kieszenią zaciskową ułatwi Ci wkładanie i wymienianie ceny, a przezroczysty materiał zapewni optymalny wgląd w informację, jednocześnie dbając o ochronę etykiety cenowej. Maszty flagowe czy kotwy montażowe świetnie sprawdzą się natomiast w oznaczaniu wejścia do sklepu lub konkretnych produktów, np. kwiatów doniczkowych. Jeśli szukasz sposobu na ekspozycję wizytówek w przestrzeni biurowej, to polecamy nasze uchwyty do kart, które możesz umieścić na biurku, stoliku czy regale. Na małej powierzchni dobrze sprawdzi się stabilny uchwyt magnetyczny z regulowanym kątem nachylenia, do położenia np. na sklepowej ladzie lub przy kasie. 

Jeśli interesuje Cię wyposażenie biura, sklepu lub magazynu, to sprawdź nasze artykuły do promocji towarów oraz niezawodne systemy oznaczania cen. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz, nie wydając przy tym fortuny – zapraszamy!

 

Zamknij menu
Przesuń w górę