Kasetki cenowe to skuteczna i bardzo estetyczna forma oznaczenia cen. Oferujemy tablice i ramki cenowe, które składają się z części przedniej – przezroczystej ramki, która może być dzielona, oraz z części tylnej – zazwyczaj kolorowej, aby przyciągnąć uwagę klienta. Dodatkowo mogą być wyposażone w bloczki tekstowe lub cyfrowe z jednostkami wagi, co bardzo ułatwia ekspozycję towaru na stoiskach owocowo-warzywnych, nabiałowych czy mięsno-wędliniarskich. Cyferki wciskane zapewniają łatwą i szybką możliwość zmiany ceny

Zamknij
Filter & Sort


Wygodny system tablic cenowych


Posiadamy tabliczki i kasetki cenowe w bogatej gamie kolorystycznej oraz rozmiarowej. Szczególnie polecamy je do ekskluzywnej ekspozycji w gablotach i witrynach. Nasze ramki cenowe są niezwykle wygodnym i szybkim sposobem na zamocowanie cenówek lub etykiet cenowych. Dzięki tego rodzaju kasetkom cenowym przyciągniesz uwagę klienta i zainteresujesz go swoim towarem. Wszystkie oferowane przez nas produkty są wykonane z wytrzymałych, trwałych materiałów, co gwarantuje użyteczność i estetyczny wygląd przez długi czas. Kasetki cenowe posiadają przezroczysty front i kolorową ściankę tylną, dzięki czemu bez problemu dopasujesz je do stylu wnętrza magazynu czy sklepu. W ofercie mamy również kasetki z systemem "Click" z cyferkami i jednostkami wagi w dolnej części oraz z miejscem na bloczek tekstowy.

Jeśli zainteresowały Cię funkcjonalne i wygodne tablice cenowe, to sprawdź pozostały asortyment naszego sklepu internetowego. Znajdziesz tu szeroki wybór produktów biurowych, w tym m.in. artykuły do promocji towarów, takie jak gadżety reklamowe czy praktyczne wieszaki na konspekty. W przyciągnięciu uwagi klientów pomogą Ci również nasze systemy oznaczania cen, np. uchwyty na ulotki czy oświetlenie regałowe. Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnych cen i szybkiej wysyłki!

Zamknij menu
Przesuń w górę