Lustra i stojaki odzieżowe to niezbędne wyposażenie sklepów handlowych i placówek usługowych. Pełnią nie tylko funkcję ekspozycyjną, ale również stanowią ważny element dekoracyjny. Mamy w naszej ofercie nowoczesne i funkcjonalne wieszaki odzieżowe wykonane z elementów chromowanych. Zapoznaj się więc z naszą ofertą i wybierz najlepszy stender odzieżowy do Twojego lokalu.

Zamknij
Filter & Sort


Stojaki odzieżowe — artykuły przydatne nie tylko w butikach


Stojaki sklepowe odzieżowe to bardzo praktyczne artykuły do promocji. Dzięki ruchomym kółeczkom możesz je dowolnie przestawiać, zmieniając ekspozycję w Twoim sklepie. Klient będzie mieć łatwy dostęp z każdej strony do wyeksponowanych produktów, co znacząco wpłynie na jego zadowolenie z zakupów. Artykuły, które zaprezentujesz w ten sposób, będą wyglądały o wiele korzystniej niż na przykład koszule złożone w kostkę na półce czy szaliki leżące luźno w koszu.

Wieszaki odzieżowe kojarzą się najczęściej z eksponowaniem ubrań, nie jest to jednak ich jedyna funkcja. Sprawdzają się również w roli stendera na bieliznę, torebki, paski, apaszki i inne artykuły galanteryjne. Zdają egzamin także jako stojaki odzieżowe w garderobach w prywatnych mieszkaniach. Jeżeli masz wiele ubrań w domu, ale mało pojemną szafę, wybierz stender odzieżowy w naszym sklepie i zaoszczędź więcej miejsca.

Zamknij menu
Przesuń w górę