Wieszaki i stojaki do parasoli są funkcjonalną i estetyczną formą zabezpieczenia mokrego płaszcza czy parasola. Jest to niezbędny element wyposażenia w domach, sklepach, restauracjach, wystawach, biurach czy innych lokalach usługowych. W ofercie posiadamy klasyczne stojaki odzieżowe oraz wieszaki z aluminium i blachy perforowanej o nowoczesnym wyglądzie. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz artykuły, które najlepiej pasują do Twojej działalności.

Zamknij
Filter & Sort


Stojaki do parasoli i wieszaki — ułatwienie dla klienta i obsługi


Zapewne od czasu do czasu bywasz w restauracjach czy innych punktach usługowych, w których brakuje stojaków odzieżowych. W takich sytuacjach być może wieszasz swoje okrycie na oparciu krzesła, a nakrycie głowy kładziesz na stoliku tuż obok talerza. Sytuacja jest jeszcze bardziej niekomfortowa, kiedy pada deszcz, a płaszcze klientów są przemoczone. Właśnie dlatego warto zaoszczędzić klientom tych nieprzyjemności i zainwestować w stojaki na parasole oraz wieszaki na ścianę.

Te stojaki będą również sporym ułatwieniem dla Ciebie i obsługi Twojego lokalu. Klienci zostawią parasole i kurtki tuż przy wejściu, woda nie będzie więc ściekać na podłogę w części usługowej. Dzięki temu nie tylko zaoszczędzisz czas na sprzątanie, lecz również sprawisz, że lokal - bez kałuż pomiędzy krzesłami, będzie wyglądał estetyczniej.

 

Zamknij menu
Przesuń w górę