By w Twoim sklepie nie dochodziło do kradzieży, musisz zadbać o odpowiednie zabezpieczenia. Klips antykradzieżowy jest jednym z najpopularniejszych produktów stosowanych w sklepach. W tej kategorii znajdziesz również inne rozwiązania, takie jak: urządzenia zabezpieczające przed kradzieżą Pullbox, klipsy zabezpieczające do haków pojedynczych i podwójnych oraz zamki zabezpieczające do haków. Dzięki tak zróżnicowanej ofercie możesz wybrać produkt, który będzie odpowiadać specyfice branży, w której działasz.

Zamknij
Filter & Sort

Wszystko do systemu nadzoru w jednym miejscu

System nadzoru może się różnić w zależności od branży. Oczywiste jest, że sklep odzieżowy potrzebuje innych rozwiązań niż sklep z elektroniką. Dlatego też w ofercie naszego sklepu znajdziesz różne rodzaje zabezpieczeń takich jak:

  • klipsy antykradzieżowe do ubrań — dzięki nim każda sztuka odzieży z Twojego sklepu będzie odpowiednio zabezpieczona, a ryzyko kradzieży będzie mniejsze;
  • zamki zabezpieczające do haków — blokują możliwość ściągnięcia towaru z haków. Dzięki temu nie musisz zabezpieczać wszystkich produktów wiszących na nim. Masz też pewność, że nikt nie ściąga towaru bez Twojej wiedzy;
  • urządzenia Pullbox — umożliwiają mechaniczne zabezpieczenie towaru przy jednoczesnej jego prezentacji. To ciekawe wyposażenie sklepów, które umożliwia klientowi dokładne zapoznanie się z produktem.

Sprawdź również inne artykuły do promocji!

Zamknij menu
Przesuń w górę