Wiadomości o kluczowych cechach produktu powinny być przekazywane klientom w czytelny sposób. Jak to zrobić? Możesz zastosować uchwyty cenowe, które są wygodnym sposobem identyfikacji i weryfikacji informacji dotyczącej artykułów w punktach sprzedaży. VKF Renzel oferuje wysokiej jakości przeglądarki cenowe w różnych wariantach. Znajdziesz tu m.in.:

  • przeglądarki ścienne,
  • przeglądarki stojące,
  • przeglądarki sklepowe.

Są to proste w obsłudze narzędzia, które przyspieszają i usprawniają proces sprzedaży. Fakt ten sprawia, że uchwyty cenowe stanowią cenne wyposażenie sklepów. 

Zamknij
Filter & Sort

Pomóż w wyborze klientom dzięki uchwytom cenowym

Dostarczamy różnorodne przeglądarki cenowe, które dopasujesz do swoich potrzeb. Posiadamy w ofercie przeglądarki formatu A5, A4 i A3. Proponujemy sprzęt o zróżnicowanym designie i kolorystyce. Nasze przeglądarki cenowe mają różną ilość ramek – od 5 do nawet 50 sztuk. Uchwyty cenowe w formie ściennej to dobre rozwiązanie do pomieszczeń, w których chcesz zaoszczędzić trochę miejsca. Przeglądarki kasowe pomagają podjąć właściwą decyzję już przy samym punkcie sprzedaży. Sprzęt w formie stojącej sprawdzi się natomiast w ramach ekspozycji towaru, ponieważ przykuwa wzrok klienta do produktu i zachęca do zapoznania się z jego właściwościami.

Oprócz wytrzymałych, niełamliwych uchwytów cenowych sprzedajemy również inne wysokiej klasy artykuły do promocji. Zapoznaj się z katalogiem firmy VKF Renzel i zamów już dziś.

Zamknij menu
Przesuń w górę