Planując wyposażenie sklepów, wielu przedsiębiorców nie zwraca większej uwagi na praktyczne kosze na śmieci. Zazwyczaj są umieszczane w mało widocznym miejscu lub na zewnątrz lokalu. Klienci nie wymagają też, by cieszyły oko tak jak inne artykuły do promocji. Warto jednak zwracać uwagę na wygląd i funkcjonalność pojemników na odpady. Wybierz więc estetyczne i praktyczne kosze do segregacji śmieci w naszym sklepie!

Zamknij
Filter & Sort


Jak wybrać kosze na śmieci?


Pojemniki na śmieci, które postawisz wewnątrz lokalu, powinny przede wszystkim mieć pokrywkę. W prywatnych mieszkaniach oczywiście nie ma to większego znaczenia — większość osób trzyma kosz w szafce pod zlewem, gdzie jest niewidoczny dla gości i domowników. W profesjonalnym punkcie pojemniki do segregacji najczęściej są przez cały czas w zasięgu wzroku klientów. Warto więc, by ich zawartość była ukryta pod pokrywką.Nie tylko będzie to wyglądało estetyczniej, ale również zapobiegniesz wydobywaniu się z kosza nieprzyjemnych zapachów.

Zupełnie inaczej wygląda sprawa z zewnętrznymi koszami na śmieci. Mogą być odkryte lub zakryte — nie ma to większego znaczenia. Najważniejsze, żeby stojaki na worki były wyposażone w praktyczne popielnice. Zapewne część Twoich klientów i pracowników to osoby palące. Nie warto więc ryzykować zajęcia się ogniem pojemników na odpady.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz kosze zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Mamy szeroki wybór pojemników na odpady, bez trudu więc wybierzesz najlepszy model do swojego lokalu.

Zamknij menu
Przesuń w górę