Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Planując wyposażenie sklepów, wielu przedsiębiorców nie zwraca większej uwagi na praktyczne kosze na śmieci. Zazwyczaj są umieszczane w mało widocznym miejscu lub na zewnątrz lokalu. Klienci nie wymagają też, by cieszyły oko tak jak inne artykuły do promocji. Warto jednak zwracać uwagę na wygląd i funkcjonalność pojemników na odpady. Wybierz więc estetyczne i praktyczne kosze do segregacji śmieci w naszym sklepie!

Więcej informacji »

Zamknij


Jak wybrać kosze na śmieci?


Pojemniki na śmieci, które postawisz wewnątrz lokalu, powinny przede wszystkim mieć pokrywkę. W prywatnych mieszkaniach oczywiście nie ma to większego znaczenia — większość osób trzyma kosz w szafce pod zlewem, gdzie jest niewidoczny dla gości i domowników. W profesjonalnym punkcie pojemniki do segregacji najczęściej są przez cały czas w zasięgu wzroku klientów. Warto więc, by ich zawartość była ukryta pod pokrywką.Nie tylko będzie to wyglądało estetyczniej, ale również zapobiegniesz wydobywaniu się z kosza nieprzyjemnych zapachów.

Zupełnie inaczej wygląda sprawa z zewnętrznymi koszami na śmieci. Mogą być odkryte lub zakryte — nie ma to większego znaczenia. Najważniejsze, żeby stojaki na worki były wyposażone w praktyczne popielnice. Zapewne część Twoich klientów i pracowników to osoby palące. Nie warto więc ryzykować zajęcia się ogniem pojemników na odpady.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz kosze zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Mamy szeroki wybór pojemników na odpady, bez trudu więc wybierzesz najlepszy model do swojego lokalu.

Zamknij menu

Pokaż produkty

Uwaga!

Twoja przeglądarka aktualnie nie jest dostępna. Przepraszamy

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę