Zastanawiasz się jak zaprezentować w unikalny sposób sprzedawane przez Ciebie produkty? Nasza witryna okrągła lub witryna owalną z pewnością w tym pomogą! Wykonane z trwałych materiałów staną się nieodłącznym elementem stoisk na targach czy konferencjach, a także wyposażenia sklepów. VKF Renzel specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań dla klientów reprezentujących różne branże. Zdajemy sobie sprawę, że przechowywanie czy prezentacja produktów jest jednym z ważniejszych elementów sprzedaży. Dlatego w naszym asortymencie znajdziesz niezawodne wysokiej jakości wyposażenie sklepów oraz artykuły do promocji, takie jak witryny. Dzięki nim przyciągniesz uwagę klientów oraz zapiszesz się w ich pamięci na dłużej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i wybrania produktów, które pomogą osiągnąć sukces w sprzedaży.
Zamknij
Filter & Sort

Witryny okrągłe i owalne dostępne w VKF Renzel

Witryny okrągłe i owalne to połączenie doskonałego designu i funkcjonalności, które przyciągają uwagę oraz nadają przestrzeni handlowej niepowtarzalnego charakteru. Te wyjątkowe formy umożliwiają prezentację produktów z każdej strony, dzięki czemu klient ma możliwość oglądania ich z różnych miejsc w sklepie. Wykonane są z aluminium anodowanego i szkła akrylowego, mogą mieć drewniany blat, w zależności od modelu sprzedawane są z torbą lub kufrem transportowym, wózkiem do przewożenia kolumny, przezroczystymi foliami ochronnymi z PCV, czy taśmą magnetyczną. Mają też różne wymiary oraz rozkłady półek. Dzięki temu dobierzesz wersję witryny, która wydobędzie piękno i praktyczność Twoich produktów.


Do czego możesz wykorzystać nasze okrągłe i owalne witryny?

Dzięki możliwości prezentacji z każdej strony, niezależnie od miejsca ustawienia, zachęcają klientów do dokładnego przyjrzenia się eksponowanym produktom. Stanowią ciekawą alternatywę dla standardowych witryn, przyciągają uwagę i zapadają w pamięć. Okrągłe i owalne kształty zapewniają 360-stopniową powierzchnię reklamową, zwiększając widoczność promocji. Pozwalają też na twórcze eksponowanie produktów, tworzenie wyjątkowych kompozycji i aranżacji np. biżuterii, akcesoriów dekoracyjnych itp. Niekonwencjonalny kształt witryn sprawia, że są idealne jako:
  • lada targowa – umożliwiają prezentację produktów w sposób, który nie umknie żadnemu potencjalnemu klientowi,
  • kolumna reklamowa – doskonały sposób na wyróżnienie reklam, promocji lub informacji w przestrzeni publicznej,
  • witryna w sklepie – możesz postawić ją niedaleko głównej lady i eksponować produkty w promocji.

Witryny okrągłe i owalne VKF Renzel to prawdziwa innowacja w prezentacji produktów. Pozwalają na ożywienie przestrzeni handlowej poprzez wyjątkowy design i wszechstronne możliwości eksponowania. Stwórz niezapomnianą wizualną przygodę dla klientów, korzystając z tych kreatywnych i funkcjonalnych rozwiązań, które wyróżnią Cię na tle konkurencji. Polecamy modele przenośne i składane, z oświetleniem, które będą świetną przestrzenią reklamową.
Zamknij menu
Przesuń w górę