Zastanawiasz się jak przymocować ramkę do ściany? A może potrzebujesz podstawki? Znajdujące się w ofercie naszego sklepu akcesoria do ram drewnianych zapewnią stabilność malowidła, podkreślając przy tym jego estetykę. Tworząc własne kompozycje reklamowe, warto zaopatrzyć się dodatkowo w listwy do podobrazia malarskiego. Stworzone dzieła możesz w łatwy sposób wykorzystać jako standy reklamowe, co bez wątpienia przyciągnie uwagę odbiorców.

Zamknij
Filter & Sort

Akcesoria do ram podkreślające przekaz

Mocowania do ram drewnianych nie muszą być toporne. W celu zachowania walorów estetycznych drewna stworzyliśmy ofertę odpowiednią dla celów marketingowych. Nawet nie zauważysz uchwytów mocujących czy oczkowych do ram plakatowych. Dzięki podstawce do ramek wszystkie artykuły do promocji towarów nie drgną nawet przy silniejszym podmuchu.

Estetyka ramki jest istotna, jednak bez odpowiedniego mocowania nawet solidna konstrukcja może ulec zniszczeniu. Wybór akcesoriów do ram drewnianych to gwarancja bezpieczeństwa przekazu. Bardzo ważny jest prosty montaż, dlatego produkty w naszej ofercie łatwo mocuję się do ram drewnianych. Listwy do podobrazia malarskiego można dowolnie łączyć, a także modyfikować wedle uznania. Przed przystąpieniem do prac, warto zaopatrzyć się w artykuły higieniczne, które pozwolą zachować czystość miejsca tworzenia kompozycji reklamowej.

Zamknij menu
Przesuń w górę