Myślisz, że drewniana ramka lepiej wyeksponuje Twoją ofertę niż aluminiowa czy ta z tworzywa sztucznego? Cenisz drewniane ramki na zdjęcia i inne produkty nawiązujące do natury? Uważasz, że ramka do podobrazia powinna być ekologiczna? Mamy coś dla Ciebie!

Nowoczesne i stylowe artykuły do promocji towarów, które znaleźć można w sklepie VKF Renzel zadowolą różne grupy klientów. Ramki drewniane i standy reklamowe pozwolą na funkcjonalną i ciekawą ekspozycję produktów w Twoim sklepie. Z kolei artykuły higieniczne pomogą zadbać o bezpieczne warunki pracy i czystość w otoczeniu.

Zamknij
Filter & Sort

Ramki drewniane, czyli co u nas znajdziesz?

Drewno to materiał, który coraz częściej wykorzystywany jest również do produkcji akcesoriów wykorzystywanych w promocji i reklamie. W naszym sklepie znajdziesz najwyższej jakości, trwałe i praktyczne produkty, takie jak na przykład drewniane ramy do obrazów o różnych wymiarach, ale dostępna jest też:
  • ramka z drewna do wieszania plakatów,
  • ramka do podobrazia z listew w różnych rozmiarach,
  • uchwyty oczkowe do ramek plakatowych,
  • listwa działowa do podobrazia malarskiego do jego stabilizacji,
  • listwa ramowa z klinem do naciągania płótna,
  • podstawki do ramek plakatowych.
Mocowania ścienne do ramek wykonane są z trwałego i niełamliwego tworzywa sztucznego, dostępne są w różnych wariantach, jeśli chodzi o ich kształt i rozmiar oraz sposób montażu. Drewno pozwoli w sposób elegancki wyeksponować plakat, zdjęcie czy obraz, jednocześnie dodając stylu.
Zamknij menu
Przesuń w górę