Słupki odgradzające z łańcuchem to najprostszy sposób na wyznaczenie jakiejś przestrzeni. Używa się ich do wytyczania stoisk, ciągów komunikacyjnych, stref niedostępnych lub zabezpieczania ekspozycji. Świetnie sprawdzają się także przy wyznaczaniu stref w magazynach lub sklepach jako system prowadzenia klienta. W naszej ofercie znajdziesz także wyposażenie sklepów tego rodzaju.
Zamknij
Filter & Sort


Słupki odgradzające z łańcuchem – praktyczne wyznaczniki stref


Bariery łańcuchowe służą do szybkiego odgradzania wyznaczonego terenu i utrzymania w nim porządku. Nadają się zarówno do użytku zewnętrznego, jak i zewnętrznego. Pozwalają regulować nie tylko ruch klientów w sklepie czy magazynie, ale także wyznaczać drogę dla pojazdów na targowiskach, imprezach plenerowych, festynach czy koncertach. 

Łańcuchy z tworzywa sztucznego są odporne na uszkodzenia mechaniczne, promieniowanie UV oraz działanie niskich temperatur. Słupki do łańcuchów są wykonane z tych samych materiałów, a ich podstawy dają możliwość wypełnienia piaskiem lub innym materiałem w celu zwiększenia stabilności. Atutem tych systemów odgradzających jest mobilność. Są lekkie i poręczne, zajmują mało miejsca w transporcie, dlatego zabranie ich ze sobą na targi czy wystawy, nie stanowi żadnego problemu. Sam montaż i demontaż jest bardzo prosty i możliwy do wykonania, nawet przez jedną osobę.


Słupki i łańcuchy odgradzające od VKF Renzel


Nasze słupki i łańcuchy odgradzające są dostępne w kilku zestawach kolorystycznych, dzięki czemu można np. ustanowić strefy o różnym stopniu niedostępności lub kilka stoisk jednego klienta z różnym asortymentem. Tego rodzaju ograniczniki ruchu są niezbędne w zakładach produkcyjnych, gdzie wpływają na poprawę bezpieczeństwa pracowników. Sprawdzają się także na lotniskach, regulując ruch pasażerski, w kinach, centrach handlowych podczas promocji czy w innych obiektach użyteczności publicznej. 

W naszej ofercie znajdziecie także taśmy odgradzające, które można stosować zamiennie z łańcuchami. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi naszymi propozycjami, wśród których znajdziecie także artykuły do promocji i inne akcesoria do porządkowania powierzchni sklepów i magazynów.

Zamknij menu
Przesuń w górę