Planujesz układ sklepu lub innego lokalu i potrzebujesz narzędzi, które pozwolą Ci wyznaczyć ciągi komunikacyjne? Stwórz system prowadzenia klienta, który w prosty i czytelny sposób wskaże mu, jak powinien się poruszać. VKF Renzel oferuje różnego rodzaju słupki odgradzające do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Znajdziesz u nas zarówno słupki z taśmą, jak i te łączone łańcuchami lub sznurem. Wybór jest naprawdę duży i obejmuje nawet mniej konwencjonalne rozwiązania takie jak mobilny stojak banerowy, bramka odgradzająca czy specjalne uchwyty banerowe. Dostarczamy system prowadzenia klienta, który możesz zastosować na zewnątrz i wewnątrz budynku. Proponujemy słupki odgradzające z taśmą ostrzegawczą, które sprawdzą się do odizolowania miejsca robót budowlanych i innych ważnych działań.

Zamknij
Filter & Sort

Wyznacz granice dzięki słupkom odgradzającym z taśmą

System prowadzenia klienta to często nieodzowne wyposażenie sklepów wielkopowierzchniowych. Niejednokrotnie liczba alejek może wpędzić w zakłopotanie krążących tam ludzi i należy wskazać im właściwą drogę. Słupki z taśmą odgradzającą to prosty, szybki i estetyczny sposób na wydzielenie właściwych korytarzy poruszania się. Tego rodzaju rozwiązania stanowią również bezcenną pomoc w utrzymaniu porządku podczas organizacji koncertów i imprez plenerowych, a także w regulowaniu ruchu pojazdów i ruchu pieszych.

Oprócz komponentów do stworzenia systemu prowadzenia klienta oferujemy również wysokiej jakości artykuły do promocji. Zapoznaj się z ofertą.

Zamknij menu
Przesuń w górę