Czy wiesz, że odpowiednia aranżacja witryn sklepowych może być kluczem do sukcesu w sprzedaży? W końcu jest to pierwsza rzecz, którą widzą potencjalni klienci, dlatego profesjonalna aranżacja wystaw sklepowych jest kluczowa dla każdego biznesu. Nasz sklep oferuje kompleksowe rozwiązania, które pomogą przyciągnąć uwagę i zainteresowanie różnych grup klientów, a co za tym idzie — zwiększą sprzedaż i rozpoznawalność marki. Poprzez efektywne wykorzystanie przestrzeni, możemy przyciągnąć uwagę klientów, ale również budować wizerunek firmy. W sklepie internetowym VKF Renzel znajdziecie Państwo wiele opcji, które pozwolą na stworzenie unikatowego i atrakcyjnego wyglądu waszych witryn. Z czego składa się funkcjonalna aranżacja witryny sklepowej?

Zamknij
Filter & Sort

Aranżacje witryn sklepowych — zalety i możliwości

Dobrze przemyślane aranżacje witryn sklepowych to prawdziwa sztuka. Wykorzystanie elementów dekoracyjnych, oświetlenia i kolorów, pozwala stworzyć niepowtarzalny klimat sklepu. Dobre rezultaty przynosi również zastosowanie manekinów, stojących reklam czy naklejek. Odpowiedni wystrój witryn sklepowych, dostosowany do pory roku, okazji czy branży, zwraca uwagę przyszłych klientów i buduje rozpoznawalność marki.

Dekoracja witryn sklepowych — co oferuje nasz sklep?

Nasz asortyment udostępnia szeroką gamę produktów, dzięki którym aranżowanie powierzchni sklepowej będzie proste i przyjemne. Proponujemy wysokiej jakości, spójne wyposażenie sklepów w tym artykuły do promocji produktów i usług, jak choćby witryny i regały.

Manekiny

Pozwalają na realistyczne przedstawienie odzieży oraz akcesoriów i dodatków: czapek, szalików czy okularów. Dostępne są manekiny damskie i męskie, dziecięce, stojące, siedzące oraz w pozach związanych z ruchem: postacie grające w piłkę nożną, na nartach, biegnące lub jadące na rowerze.

Reklamy LED

Nic tak nie przyciąga uwagi potencjalnych klientów, jak podświetlona reklama. Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć tablic jedno lub dwustronnych stojących, lub w wersji sufitowej z oświetleniem LED. Popularnością cieszą się indywidualne podświetlane ścianki LED czy kompletne systemy ekspozycyjne.

Akcesoria do aranżacji

Oferujemy naklejki w różnych rozmiarach i kształtach, które są łatwe w aplikacji i nie pozostawiają śladów po usunięciu. Ramki i kieszenie z wytrzymałych tworzyw sztucznych, które przytwierdzisz do szyby lub zawiesisz na ścianie. Polecamy też aluminiowe ramy tekstylne wolnostojące do zastosowania na większych przestrzeniach czy modele do montażu na ścianie idealne do mniejszych lokali. Dostępne są również półki oraz regały w różnych kształtach i rozmiarach, tacki ekspozycyjne oraz stojaki.

Dekoracja witryny sklepowej z VKF Renzel

Dzięki naszym rozwiązaniom Twoja witryna sklepowa stanie się nie tylko wizytówką firmy, ale i magnesem przyciągającym klientów. Oferujemy profesjonalne doradztwo i indywidualne podejście do każdego klienta, aby wspólnie stworzyć witrynę, która najlepiej odda charakter Twojej marki.

Zamknij menu
Przesuń w górę