Estetyczne manekiny sklepowe to podstawowe wyposażenie sklepów odzieżowych. Dzięki nim o wiele lepiej wyeksponujesz ubrania niż w przypadku zwykłych wieszaków. Odzież na manekinie sklepowym czarnym lub białym od razu rzuci się w oczy klienta. Możesz to wykorzystać, by wyeksponować produkty, które chcesz sprzedać szybciej niż inne. Nadają się doskonale do prezentowania nowej kolekcji czy przecenionych sukienek. Wybierz więc manekiny męskie lub damskie, które przyciągną klientów do Twojego sklepu.

Zamknij
Filter & Sort

Manekiny sklepowe — nieodzowny element wyposażenia butiku

Nie od dziś wiadomo, że większość osób zwraca ogromną uwagę na zewnętrzną ekspozycję sklepu. Często to ona decyduje, czy klient wejdzie do danego lokalu, czy też nie, Dlatego warto zadbać, by manekiny wystawowe jak najlepiej reprezentowały Twoją firmę. Jeśli zamówisz je w naszym sklepie, będziesz mieć pewność co do ich wysokiej jakości. W naszej ofercie znajdziesz manekiny damskie i męskie, które spełnią wszystkie Twoje wymagania. Dzięki nim wyeksponujesz zarówno całe komplety odzieży, jak i również poszczególne jej części — na przykład nakrycia głowy. Kupisz u nas między innymi manekin całopostaciowy damski i męski oraz głowy do manekinów. Ustawisz je w witrynie sklepowej, jak i wewnątrz sklepu na dziale z odzieżą.

Dlaczego warto wybrać manekiny męskie i damskie z oferty VKF Renzel?

Dostępne w naszym sklepie manekiny męskie i damskie wykonane są z wysokiej jakości trwałych materiałów i pozwolą na prezencję odzieży w pełnej krasie. W asortymencie znajdziesz manekiny sklepowe stojące w naturalnej pozie, ale i wybór postaci wykonujących różne czynności, polecamy na przykład:

  • manekin wystawowy męski grający w piłkę,
  • manekin damski całopostaciowy w wersji siedzącej,
  • manekin męski całopostaciowy jeżdżący na nartach,
  • manekin sklepowy damski w biegu.

Co więcej, proponowane przez nas produkty występują w kilku kolorach, co ułatwia eksponowanie odzieży w różnych stylach. Manekiny sklepowe białe są najbardziej uniwersalne, z kolei manekin czarny damski podkreśli odzież w jaskrawych i neonowych kolorach.

Osobom, które szukają zarysu głowy lub dolnej części postaci, również możemy zaproponować kilka opcji. Manekiny sklepowe damskie odpowiednie do spodni, spódnic czy rajstop sprawdzą się w mniejszych przestrzeniach lub w sklepach z określonym typem odzieży. Manekiny sklepowe męskie w formie popiersia pomogą w sprzedaży sportowych lub zimowych czapek czy szalików. Ciekawą propozycją są również unikalne głowy manekinów, gdzie zamiast twarzy producent umieścił futurystycznie wyglądające elementy z drewna, metalu lub nawiązujące wzorem do marmuru. Taki artykuł może stanowić świetną dekorację w sklepie!

Oferta wyposażenia dla sklepów

Według nas doskonała prezentacja asortymentu to nie tylko umiejętność składania ubrań. Liczy się przede wszystkim to, jak prezentują się one na manekinie. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie manekiny męskie, jak i manekiny damskie w różnych pozach i stylach, które tworzą jednak spójną dekorację zgodną z designem Twojego sklepu. Pomogą przyciągnąć uwagę klienta do promocji, pozwolą lepiej przyjrzeć się całym kompletom odzieży i temu jak układają się one na sylwetce. Z pewnością przełoży się to na decyzje zakupowe klientów.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałym asortymentem sklepu. Gdzie polecamy Ci również inne niezbędne artykuły do promocji, które znajdziesz w naszej ofercie, na przykład stojaki na ubrania czy witryny sklepowe.

Zamknij menu
Przesuń w górę