Ekrany projekcyjne przydadzą Ci się podczas prowadzenia prelekcji. To praktyczny sprzęt, który umożliwi zaprezentowanie kluczowych np. dla klienta informacji oraz grafik. Pewnie zastanawiasz się, po co kupować ekrany do rzutników, skoro prezentację możesz wyświetlić na ścianie. To prawda, jednak zapewniamy, że obraz wyświetlony na profesjonalnym ekranie będzie o wiele lepszej jakości niż ten przedstawiony na zwykłej ścianie.

Ekrany do projektorów są proste i szybkie w montażu. Wystarczy zamontować stojak, rozwinąć ekran i produkt jest gotowy do prelekcji. Dzięki swoim rozmiarom i budowie ekrany do rzutników multimedialnych są łatwe w transporcie, co jest ich dodatkową zaletą.

 

Zamknij
Filter & Sort


Szerokie zastosowanie ekranów projekcyjnych


Ekrany do projektorów są niezbędnym elementem wyposażenia każdej sali konferencyjnej, wykładowej czy szkoleniowej. To właśnie tam, podczas spotkań czy zajęć, prelegent prezentuje informacje przy użyciu rzutnika. By były one dobrze widoczne dla wszystkich osób na sali, warto zaopatrzyć się w ekran do prezentacji. Możesz spotkać się z nimi także podczas różnych wydarzeń kulturalnych np. kina plenerowego. Film wyświetlany jest na plenerowym ekranie projekcyjnym, dzięki czemu każdy widz ma zapewniony dobry widok. 

Ścianki do rzutników można zamontować także w szkolnej sali. Z pewnością nauczyciele skorzystają z możliwości przedstawienia uczniom informacji w inny sposób niż dotychczas. Dzięki temu zajęcia będą ciekawsze i być może bardziej zaangażują uczniów.

Targi i eventy umożliwiają prezentację produktów oraz usług. Idealnie do tego sprawdzi się przenośny ekran projekcyjny. Możesz zaprezentować na nim prezentację, która opowie o Twoich produktach, ale także wyświetlić jedną grafikę, która będzie widoczna przez cały czas trwania akcji marketingowej. Na stronie sklepu VKF Renzel znajdziesz artykuły do promocji towarów, w które również warto się zaopatrzyć przy tworzeniu stoiska targowego. 

 

Zamknij menu
Przesuń w górę