Szukasz dobrego sposobu, by zamontować reklamę na plaży? Na pewno zainteresują Cię maszty flagowe, które posiadamy w naszej ofercie. Jesteśmy przekonani, że świetnie sprawdzą się do celów marketingowych, a także promocyjnych. Dzięki różnorodnym podstawom umożliwiają montaż reklamy na plaży, ale również na innych podłożach. Flagi plażowe sprawdzą się w każdych warunkach atmosferycznych, przez co nie musisz martwić się o swoją reklamę. Co więcej, tego typu produkt może być wykorzystywany bez obaw również wewnątrz budynków, wystarczy dobrać odpowiedni rozmiar flagi. Zainteresowała Cię nasza oferta? Zapoznaj się z dostępnym asortymentem sklepu już dziś i wybierz produkt, który najlepiej zaspokoi Twoje oczekiwania.

Zamknij
Filter & Sort

Żagiel reklamowy — sprawdzi się w każdych warunkach

Niezależnie od pogody, lokalizacji czy wielkości imprezy — u nas znajdziesz rozwiązania reklamowe, które spełnią Twoje potrzeby. Nasze windery reklamowe bez problemu dostarczą Twój komunikat do szerokiego grona odbiorców. Proponowane przez nas żagle reklamowe odznaczają się atrakcyjnym wyglądem i wysoką widocznością, dzięki czemu Twoja firma zyska należytą ekspozycję. Jest to szczególnie ważne podczas różnorakich wydarzeń jak konferencje, targi czy eventy na świeżym powietrzu, gdzie liczy się zwrócenie uwagi publiczności.

Z naszą pomocą Twoja reklama zyska unikalny i profesjonalny wygląd. Oferujemy spersonalizowane flagi na plażę, które pomogą Ci wyróżnić firmę na tle konkurencji. Zaletą takiego rozwiązania jest też fakt, że flagi te mogą być stosowane nie tylko na plażach podczas letnich imprez, ale także podczas innych eventów, stając się mobilnym nośnikiem Twojego przekazu reklamowego.

Dlaczego warto wybrać nasze flagi na eventy?

Organizujesz event, targi bądź planujesz promocję swojej firmy na plaży? Właśnie w takich sytuacjach nasze flagi na eventy na powietrzu, takie jak flagi reklamowe plażowe, czy flagi na imprezy wewnątrz budynków sprawdzą się doskonale. Każda z nich dostępna jest w różnych rozmiarach i kształtach, co umożliwia perfekcyjne dostosowanie jej do konkretnych potrzeb. Nasze produkty cechują się najwyższą jakością wykonania, a także pomysłowym i przemyślanym designem, który na pewno przyciągnie uwagę potencjalnych klientów. Dlaczego flagi maszty reklamowe z naszej oferty to dobry pomysł?

Windery reklamowe mają wytrzymałe konstrukcje, które utrzymają zawieszony na nich baner. Pozwoli Ci to promować firmę lub akcję podczas każdej pogody. Żagle reklamowe będą też świetnym dodatkiem do stoiska podczas targów lub innych akcji marketingowych. Przy wyborze masztu flagowego, zwróć uwagę na wielkość baneru, który planujesz zawiesić. Na niektórych powiesisz większe, a na innych mniejsze plakaty. Jeśli chcesz, aby Twój zakup był trafiony, nie zapomnij zwrócić uwagi na kształt swojej flagi reklamowej.

Jakie flagi znajdziesz w sklepie VKF Renzel?

Dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego nieustannie poszerzamy nasz asortyment. Na bieżąco reagujemy na zmieniające się potrzeby różnych branży. W naszym sklepie dostępne są flagi w różnych wymiarach i kształtach. Niezwykle popularne są na przykład:

  • flaga w kształcie kropli – wykonana z przetworzonych butelek PET, dostępna jest w 3 różnych rozmiarach i można na niej nanieść nadruk po obu stronach,
  • flaga „płetwa rekina” – produkt o oryginalnym przykuwającym wzrok kształcie wykonany z wysokiej jakości wytrzymałej tkaniny poliestrowej.

Pamiętaj też, że nasze produkty nie tylko są estetyczne i funkcjonalne, ale również ekologiczne. Pochodzą z odpadów z tworzywa sztucznego lub artykułów używanych z recyclingu. Są wytrzymałe oraz wodoodporne, dlatego sprawdzą się w zróżnicowanych warunkach i posłużą Ci dłużej niż przez jeden sezon. Flagi reklamowe możemy również dla Ciebie zadrukować. Chcesz wyróżnić się na tle konkurencji? Prześlij nam unikalny projekt nadruku, jaki chcesz, aby znalazł się na wybranej przez Ciebie fladze lub zleć nam jego wykonanie. To rozwiązanie pozwoli zbudować Ci silną markę Twojej firmy.

Oferujemy też dodatki do flag plażowych

Jako sklep posiadający artykuły do promocji towarów oferujemy różnego rodzaju żagle reklamowe. Jednak doskonale zdajemy sobie sprawę, że flaga to nie wszystko — proponujemy więc również gamę dodatków, które są nieodłącznym elementem każdej skutecznej reklamy na zewnątrz. Posiadamy stabilne podstawy: okrągłe, kwadratowe i krzyżowe, a także solidne obciążenia, które umożliwią Ci optymalne zastosowanie Twoich flag. Z nami masz pewność, że Twoja reklama zostanie odpowiednio zaprezentowana podczas każdej pogody, na każdym terenie i na każdym spotkaniu lub wydarzeniu. Targi i eventy to świetne miejsce na zaprezentowanie swojej flagi na winderze, co w wygodny sposób przedstawi klientom Twoją ofertę. Wykorzystaj do tego nasze propozycje!

Klientom proponujemy maszty na flagi rozsuwane o różnych długościach wykonane z aluminium i tworzywa sztucznego. Wszystkie dostępne u nas modele charakteryzują się prostotą montażu oraz stabilnością, umożliwiającą bezpieczne i wygodne wykorzystanie w różnych miejscach i warunkach. Za ich pomocą powiesisz flagi imprezowe, flagi ratownicze lub reklamowe nie tylko na plaży, ale na każdej powierzchni. Pamiętaj też, że VKF Renzel oferuje personalizację wielu produktów, co pozwala na zakup reklamy w pełni gotowej do ustawienia. Zapraszamy!

Zamknij menu
Przesuń w górę