Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Szukasz dobrego sposobu, by zamontować reklamę na plaży? Na pewno zainteresują Cię maszty flagowe, które posiadamy w naszej ofercie. Świetnie sprawdzą się do celów marketingowych, a także promocyjnych. Dzięki różnorodnym podstawom umożliwiają montaż reklamy na plaży, ale również na innych podłożach. Flagi plażowe sprawdzą się w każdych warunkach atmosferycznych, przez co nie musisz martwić się o swoją reklamę.

Zamknij
Użyj filtru


Żagiel reklamowy - sprawdzi się w każdych warunkach


Windery reklamowe mają wytrzymałe konstrukcje, które utrzymają zawieszony na nich baner. Pozwoli Ci to promować firmę lub akcję podczas każdej pogody. Żagle reklamowe będą też świetnym dodatkiem do stoiska podczas targów lub innych akcji marketingowych.

Przy wyborze masztu flagowego, zwróć uwagę na wielkość baneru, który planujesz zawiesić. Na niektórych powiesisz większe, a na innych mniejsze plakaty. Jeśli chcesz by Twój zakup był trafiony, nie zapomnij też zwrócić uwagi na kształt swojej flagi reklamowej.

Jako sklep posiadający artykuły do promocji towarów oferujemy różnego rodzaju żagle reklamowe. Targi i eventy umożliwią Ci zaprezentowanie swojej flagi na winderze, który przedstawi klientom Twoją ofertę.


Oferujemy też dodatki do flag plażowych


VKF Renzel oferuje personalizację wielu produktów, co pozwala na zakup reklamy w pełni gotowej do ustawienia. Posiadamy także dodatki do masztów flagowych jak np. obciążenia czy podstawy, które umożliwią odpowiednie zamocowanie windera. Za ich pomocą powiesisz flagi imprezowe, ratownicze lub reklamowe nie tylko na plaży, ale na każdej powierzchni.

Zamknij menu
Przesuń w górę