Sklep VKF Renzel posiada w ofercie ekspozycyjne słupy reklamowe. Doskonale sprawdzają się jako nośniki reklamy w galeriach handlowych lub podczas akcji promocyjnych. To świetny sposób, by uatrakcyjnić swoje stanowisko i tym samym wypromować produkty.

Zamknij
Filter & Sort


Słupy reklamowe - zwrócą uwagę klienta


Zaletą kolumny reklamowej jest jej wysokość, dzięki której jest ona widoczna z dalszej odległości. Z pewnością przyciągnie wzrok wielu osób i zachęci ich do zapoznania się z prezentowanymi informacjami. Słupy ogłoszeniowe znajdziesz m.in. na ulicach lub w parkach, gdzie informują ludzi o wydarzenia odbywających się w okolicy.

W naszym sklepie znajdziesz różne rodzaje słupów reklamowych. Możesz zdecydować się na klasyczny model wykonany z blachy stalowej lub na dmuchany odpowiednik. Jest to coraz bardziej popularne rozwiązanie, głównie ze względu na jego funkcjonalność. Dmuchane słupy reklamowe są proste i szybkie w montażu. Wystarczy użyć pompki, a wypełniony powietrzem słup będzie zdobił Twoje stanowisko. Z pewnością to dobry wybór ze względu na łatwą możliwość transportu. 
Posiadamy także wieże pop up, które doskonale sprawdzą się podczas targów wystawienniczych. Wieża o okrągłym kształcie pozwoli na zaprezentowanie najważniejszych informacji w ciekawy sposób.
 

Dodatki uatrakcyjnią reklamę


Zaopatrując się w słupy reklamowe, możesz pokusić się o ich personalizację. Bez problemu umieścimy na nich Twój nadruk. Niektóre oferowane przez nas modele słupów mają funkcję podświetlenia, co z pewnością wpłynie na lepszy wygląd Twojej reklamy.

Jeśli planujesz wyjazd na targi i eventy, to zaopatrz się w ekspozytory. Za ich pomocą przedstawisz swoją ofertę, a klienci będą widzieli, że traktujesz ich profesjonalnie. VKF Renzel posiada także inne artykuły do promocji towarów, które poprawią wygląd Twojego stoiska marketingowego. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Zamknij menu
Przesuń w górę