Klienci coraz częściej oczekują, że dostaną ekologiczne gadżety reklamowe zamiast standardowych. Rośnie świadomość ludzi w kwestii poziomu zanieczyszczenia planety, a to niesie za sobą konieczność zmian w firmach i działaniach marketingowych.

Zamknij
Filter & Sort


Eko gadżety – odpowiedź na rosnące standardy


Gadżety reklamowe eko są odpowiedzią na oczekiwania Twoich klientów – pomogą Ci dotrzeć także do nowej grupy odbiorców. Działania proekologiczne firm odpowiadają rosnącym potrzebom klientów. Produkty takie jak ekologiczne gadżety reklamowe umożliwiają podejmowanie świadomych wyborów. Większa ilość wyrobów wykonanych z naturalnych materiałów sprawia, że klienci zyskują możliwość zakupu artykułów lepszej jakości, które nie wywierają szkodliwego wpływu na środowisko naturalne. Działania wspierające dbanie o planetę są zauważalne i podnoszą status firmy w oczach klienta.
 

Gadżety ekologiczne – wysoka jakość i trwałość


Gadżety reklamowe eko wykonane są z trwałych materiałów dobrej jakości. Drewno, papier, naturalne tekstylia, czy tworzywa z recyklingu charakteryzują się wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia. Wybierając eko gadżety reklamowe, klient ma pewność, że dokonał rozsądnego zakupu w zgodzie z naturą. Gadżety ekologiczne odznaczają się unikalnością, a zastosowanie naturalnych tworzyw stwarza nowe możliwości projektowania oryginalnych wzorów i form.
 

Recykling jest ważny


Gadżety reklamowe z recyklingu to grupa produktów o zwiększonym potencjale. Wykonane są najczęściej z materiałów takich jak plastik czy silikon pochodzący z recyklingu. Takie produkty przypominają klientom, że zakup jest w pełni bezpieczny dla środowiska naturalnego. Sama myśl o tym, że przedmiot może zostać powtórnie przetworzony, przyczynia się do częstszego sięgania po produkty z recyklingu.
 

Jakie eko gadżety znajdziesz w ofercie?


Gadżety reklamowe to sposób na promocję firmy wykorzystywany od wielu lat. Jeżeli chcesz dostosować się do trendów panujących na rynku, wybierz eko gadżety reklamowe. W naszym sklepie są dostępne takie produkty jak:
 
  • torby — w różnych kształtach i rozmiarach z jednokolorowym nadrukiem lub wielokolorowym na życzenie klienta;
  • sadzonki — nasiona roślin nie tylko ozdobią biuro, pokażą też, że każdy może mieć wkład w działania proekologiczne;
  • kubki — wielokrotnego użytku, z naturalnych materiałów, dzięki którym zminimalizujesz ilość kubków plastikowych;
  • długopisy — logo Twojej firmy znajdzie się na przedmiocie codziennego użytku, a Twoja marka będzie towarzyszyć klientom każdego dnia.


Promuj swoją firmę w sposób świadomy i wykorzystaj do tego eko gadżety. Dzięki temu pokażesz, że polityka firmy jest otwarta na zmiany. Badania pokazują, że świadomy konsument woli kupić nawet droższy produkt od firmy, która promuje trend eko.
Sprawdź nasze gadżety reklamowe! Zdobądź nowych klientów, zwiększ zyski i zadbaj wspólnie z nami o środowisko naturalne!

Zamknij menu
Przesuń w górę