Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Uwaga!

Twoja przeglądarka aktualnie nie jest dostępna. Przepraszamy

Klienci coraz częściej oczekują, że dostaną ekologiczne gadżety reklamowe zamiast standardowych. Rośnie świadomość ludzi w kwestii poziomu zanieczyszczenia planety, a to niesie za sobą konieczność zmian w firmach i działaniach marketingowych. Gadżety reklamowe eko są odpowiedzią na oczekiwania Twoich klientów – pomogą Ci dotrzeć także do nowej grupy odbiorców.

Zamknij
Użyj filtru


Jakie eko gadżety znajdziesz w ofercie?


Gadżety reklamowe to sposób na promocję firmy wykorzystywany od wielu lat. Jeżeli chcesz dostosować się do trendów panujących na rynku, wybierz eko gadżety reklamowe. W naszym sklepie są dostępne takie produkty jak:

  • torby — w różnych kształtach i rozmiarach z jednokolorowym nadrukiem. Na życzenie wykonamy wielokolorowy nadruk;
  • sadzonki — takie eko gadżety reklamowe pokazują, że Twojej firmie zależy na zwiększaniu ilości drzew;
  • kubki — do wielokrotnego użytku, z naturalnych materiałów, dzięki którym może zostać ograniczona ilość kubków plastikowych;
  • długopisy — logo Twojej firmy znajdzie się na przedmiocie codziennego użytku. Dzięki temu marka towarzyszy Twoim klientom każdego dnia, a przy okazji możesz dotrzeć także do nowych odbiorców. 

Promuj swoją firmę w sposób świadomy i wykorzystaj do tego eko gadżety. Dzięki temu pokażesz, że polityka firmy jest otwarta na zmiany. Badania pokazują, że świadomy konsument woli kupić nawet droższy produkt od firmy, która promuje trend eko.

Sprawdź wszystkie eko gadżety, które mamy w ofercie i zwiększ zyski dzięki odpowiedniej reklamie!

Zamknij menu

Pokaż produkty
Przesuń w górę