Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Szukasz akcesoriów, które umilą korzystanie ze smartfonu, a także przyciągną nowych klientów? Zaopatrz się w gadżety do telefonu. To praktyczne przedmioty, które przydadzą się każdemu. VKF Renzel oferuje dobrej jakości i funkcjonalne akcesoria do telefonu. Umożliwiamy również umieszczenie na nich reklamy, dzięki czemu możesz wykorzystać je jako produkty marketingowe.
Zamknij
Użyj filtru


Korzystanie ze smartfonu będzie przyjemniejsze


Najbardziej popularnym i użytkowym gadżetem do telefonu są słuchawki. Jeśli więc chcesz przyciągnąć potencjalnych klientów ofertą, to zaopatrz się w słuchawki z logiem Twojej firmy. Jeśli zdecydujesz się wykorzystać je jako produkt marketingowy, to zainteresowanie potencjalnych klientów z pewnością wzrośnie, a Twoja marka się wzmocni.

Bardzo funkcjonalnym gadżetem do smartfonu jest też powerbank. To małe urządzenie jest “wybawieniem”, gdy telefon się rozładuje. Ludzie często zabierają ten dodatek do smartfonu w podróż, kiedy trudniej naładować telefon. Dlatego z pewnością ucieszą się, jeśli podczas wizyty w Twoim sklepie lub na stoisku dostaną od Ciebie taki gadżet. Docenią Twoją znajomość potrzeb klienta i na pewno zainteresują się tym, co jeszcze możesz im zaoferować.

Twoich klientów przyciągnie wybrzmiewająca muzyka lub hasła promocyjne. Wielu usłyszy, co oferujesz i przyjdzie zapoznać się z Twoimi produktami. Do emitowania dźwięku przydadzą Ci się głośniki bezprzewodowe. Możesz je dowolnie spersonalizować m.in. umieścić logo firmy lub chwytliwe hasło reklamowe. 

Sprawdź przy okazji inne akcesoria do smartfona jak np. ładowarki czy uchwyty do telefonu - one również Ci się przydadzą.


Dodatki do telefonu to dobre gadżety reklamowe


Akcesoria do telefonów komórkowych to świetne gadżety reklamowe. Możesz pokusić się o personalizację takich przedmiotów i zaoferować je potencjalnym klientom. Z pewnością zrobią z nich użytek, a Twoja akcja marketingowa przyciągnie nowe osoby. W zaprezentowaniu akcesoriów reklamowych do telefonu na stoisku pomogą ci artykuły do promocji towarów, które zadbają o dobrą ekspozycję oferowanych produktów reklamowych.

Zamknij menu
Przesuń w górę