Listwy wsuwane są niezbędne do zawieszenia plakatu. Zwłaszcza gdy zależy Ci na ponownym użyciu materiału i nie chcesz robić w nim dziur. Listwy plakatowe Ci w tym pomogą. Wystarczy wsunąć plakat do środka i za pomocą zawieszek przywiesić plakat w wyznaczonym miejscu. Takie szyny plakatowe można wykorzystać wielokrotnie, nie martwiąc się, że uszkodzisz baner.

Zamknij
Filter & Sort


Rodzaje listw i profili plakatowych — jakie są i które wybrać?


Artykuły do promocji towarów są ważne, bo informują klientów o obniżkach. Wybierz odpowiedni profil plakatowy spośród dostępnych w naszej ofercie. A są to:

  • wsuwane listwy — gwarantują prosty montaż plakatu;
  • zaciskowe — wykonane z tworzywa sztucznego. Dostępna jest również wersja, w której mocowanie plakatów odbywa się za pomocą zacisków z tworzywa sztucznego. Te wsuwa się do profilu razem z materiałem reklamowym. Szyny plakatowe wykonujemy samodzielnie. Dzięki temu możesz zamówić odpowiadającą Tobie długość i wybrać kolor;
  • przyklejane profile plakatowe — są dobrym rozwiązaniem, kiedy nie masz w sklepie miejsca na powieszenie banerów reklamowych. 

Nasze listwy do plakatów powstają z trwałych, ale elastycznych materiałów. Pozwoli Ci to na swobodne mocowanie banerów. Dzięki temu nawet kilkakrotna zmiana materiału nie zmusi Cię do zakupu nowych listw. Poznaj naszą ofertę listw plakatowych i profili oraz innych produktów, takich jak systemy oznaczania cen.

Zamknij menu
Przesuń w górę