Informujemy, że ze względu na awarię techniczną czas wysyłki zamówień może ulec wydłużeniu

Uwaga!

Twoja przeglądarka aktualnie nie jest dostępna. Przepraszamy

Listwy wsuwane są niezbędne do zawieszenia plakatu. Zwłaszcza gdy zależy Ci na ponownym użyciu materiału i nie chcesz robić w nim dziur. Listwy plakatowe Ci w tym pomogą. Wystarczy wsunąć plakat do środka i za pomocą zawieszek przywiesić plakat w wyznaczonym miejscu. Takie szyny plakatowe można wykorzystać wielokrotnie, nie martwiąc się, że uszkodzisz baner.

Więcej informacji »

Zamknij


Rodzaje listw i profili plakatowych — jakie są i które wybrać?


Artykuły do promocji towarów są ważne, bo informują klientów o obniżkach. Wybierz odpowiedni profil plakatowy spośród dostępnych w naszej ofercie. A są to:

  • wsuwane listwy — gwarantują prosty montaż plakatu;
  • zaciskowe — wykonane z tworzywa sztucznego. Dostępna jest również wersja, w której mocowanie plakatów odbywa się za pomocą zacisków z tworzywa sztucznego. Te wsuwa się do profilu razem z materiałem reklamowym. Szyny plakatowe wykonujemy samodzielnie. Dzięki temu możesz zamówić odpowiadającą Tobie długość i wybrać kolor;
  • przyklejane profile plakatowe — są dobrym rozwiązaniem, kiedy nie masz w sklepie miejsca na powieszenie banerów reklamowych. 

Nasze listwy do plakatów powstają z trwałych, ale elastycznych materiałów. Pozwoli Ci to na swobodne mocowanie banerów. Dzięki temu nawet kilkakrotna zmiana materiału nie zmusi Cię do zakupu nowych listw. Poznaj naszą ofertę listw plakatowych i profili oraz innych produktów, takich jak systemy oznaczania cen.

Zamknij menu

Pokaż produkty
Przesuń w górę