Nowy katalog 2022/2023 już czeka! Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. 

Od ponad 20 lat skutecznie zaopatrujemy rynek polski w wytłaczane listwy cenowe. Proponujemy uniwersalne produkty typu DBR jak i modele specjalistyczne do określonych półek regałowych. W naszej ofercie znajdują się listwy cenowe przezroczyste dopasowane do regałów znanych producentów, między innymi: Tegometall, Otto-Kind, Storebest, Adams, Decor-Metall, Alser, Hansa-Kontor, Mertens, Kunal, Store-Concept, Wanzl oraz Siegel. Produkujemy również cenówki dostosowane do regałów i lad chłodniczych oraz półek szklanych i drewnianych. Realizujemy także zamówienia indywidualne na listwy sklepowe na wymiar, pasujące do ekspozytorów klienta. 

Zamknij
Użyj filtru

Profesjonalne listwy cenowe

Oferta VKF Renzel to szereg specjalistycznych listew cenowych o skomplikowanym uchwycie półkowym, dzięki użyciu nowoczesnej technologii gięcia. Odbywa się ona za pomocą specjalnej linii produkcyjnej, która gwarantuje precyzję i powtarzalność wymiarów oraz nadruków. Takie cenówki są produkowane z wykorzystaniem wysokiej jakości folii PCV. Listwa cenowa gięta to idealne rozwiązanie dla klientów, którzy chcą się wyróżnić na tle konkurencji.
Potrzebujesz dodatkowych informacji? Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy pomogą dobrać odpowiednią listwę cenową do Twoich regałów sklepowych. Sprawdź również solidny stojak na baner, który ułatwi ekspozycję aktualnych promocji. 

 

Zamknij menu

Pokaż produkty
Przesuń w górę