W VKF Renzel od ponad 20 lat skutecznie zaopatrujemy rynek polski w wytłaczane listwy cenowe. Proponujemy uniwersalne produkty typu DBR, jak i modele specjalistyczne do określonych półek regałowych. W naszej ofercie znajdują się listwy cenowe przezroczyste dopasowane do regałów znanych producentów, między innymi: Tegometall, Otto-Kind, Storebest, Adams, Decor-Metall, Alser, Hansa-Kontor, Mertens, Kunal, Store-Concept, Wanzl oraz Siegel.

Produkujemy również cenówki dostosowane do regałów i lad chłodniczych oraz półek szklanych i drewnianych. Realizujemy także zamówienia indywidualne na listwy sklepowe na wymiar, pasujące do ekspozytorów klienta.

Filter & Sort

Profesjonalne listwy cenowe w atrakcyjnych cenach


Oferta VKF Renzel to szereg specjalistycznych listew cenowych o skomplikowanym uchwycie półkowym. Powstaje on dzięki użyciu nowoczesnej technologii gięcia oraz doświadczeniu naszych fachowców. Produkcja listw cenowych do regałów sklepowych odbywa się za pomocą specjalnej linii produkcyjnej, która gwarantuje precyzję i powtarzalność wymiarów oraz nadruków. Takie cenówki i listwy są produkowane z wykorzystaniem wysokiej jakości folii PCV. Listwy sklepowe gięte to idealne rozwiązanie dla klientów, którzy chcą się wyróżnić na tle konkurencji.
 

Oferta online od VKF Renzel


Zainteresowała Cię nasza oferta? Potrzebujesz dodatkowych informacji? Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy pomogą dobrać odpowiednią listwę cenową do Twoich regałów sklepowych. Sprawdź również solidny stojak na baner, który ułatwi ekspozycję aktualnych promocji.

W VKF Renzel znajdziesz profesjonalne wyposażenie sklepów, które zachwyci Cię doskonałą jakością wykonania, wytrzymałością, funkcjonalnością oraz estetycznym designem. Zachęcamy także do zapoznania się z poniższymi kategoriami produktów:

- oświetlenie regałowe,
- system porządkowania towaru,
- osłonki cenowe.

 

 

Zamknij menu
Przesuń w górę