Od ponad 20 lat skutecznie zaopatrujemy rynek polski w wytłaczane listwy cenowe. Proponujemy uniwersalne produkty typu DBR jak i modele specjalistyczne do określonych półek regałowych. W naszej ofercie znajdują się listwy cenowe przezroczyste dopasowane do regałów znanych producentów, między innymi: Tegometall, Otto-Kind, Storebest, Adams, Decor-Metall, Alser, Hansa-Kontor, Mertens, Kunal, Store-Concept, Wanzl oraz Siegel. Produkujemy również cenówki dostosowane do regałów i lad chłodniczych oraz półek szklanych i drewnianych. Realizujemy także zamówienia indywidualne na listwy sklepowe na wymiar, pasujące do ekspozytorów klienta. 

Więcej informacji »

Profesjonalne listwy cenowe

Oferta VKF Renzel to szereg specjalistycznych listew cenowych o skomplikowanym uchwycie półkowym, dzięki użyciu nowoczesnej technologii gięcia. Odbywa się ona za pomocą specjalnej linii produkcyjnej, która gwarantuje precyzję i powtarzalność wymiarów oraz nadruków. Takie cenówki są produkowane z wykorzystaniem wysokiej jakości folii PCV. Listwa cenowa gięta to idealne rozwiązanie dla klientów, którzy chcą się wyróżnić na tle konkurencji.
Potrzebujesz dodatkowych informacji? Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy pomogą dobrać odpowiednią listwę cenową do Twoich regałów sklepowych. Sprawdź również solidny stojak na baner, który ułatwi ekspozycję aktualnych promocji. 

 

Zamknij menu

Pokaż produkty

Kontakty

Live-Chat
Infolinia działu handlowego


0048 63 240 35 52

pon do czw od 8.00 do 17.00
pią od 8.00 do 16.00

WhatsApp


0048 609 883 338

Uwaga!

Twoja przeglądarka aktualnie nie jest dostępna. Przepraszamy

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę