Dobre markery do pisania to jedne z podstawowych narzędzi każdego marketingowca, UX designera czy project managera. W tej kategorii znajdziesz markery i flamastry do tworzenia plakatów, pisania na szkle, folii, papierze, tablicach kredowych i innych tworzywach. Oferujemy pisaki zmywalne (Illumigraph), wodoodporne (Posterman) oraz permanentne (Edding) – dostępne są również zestawy pisaków filcowych do plakatów. Markery do pisania są niezbędne w pracy kreatywnej, dlatego w naszej ofercie znajdziesz wyłącznie trwałe i wydajne produkty.

 

Zamknij
Filter & Sort

Wydajne markery do pisania i tworzenia plakatów

Markery plakatowe doskonale sprawdzą się podczas cotygodniowej burzy mózgów, spotkań służbowych oraz prezentacji – co więcej, nadają się do pisania po różnych powierzchniach. Oferujemy między innymi pisaki do pisania po szkle, folii, papierze oraz klasycznych tablicach kredowych. Flamastry Illumigraph oraz Posterman dostępne są w szerokości: 5 mm, 15 mm, 30 mm oraz 50 mm. Ponadto oferujemy również:

  • tusze Tokyo Aqua w 100% na bazie wody – przeznaczone do pisania po papierze, kartonie, tkaninach, drewnie oraz akrylu,
  • wodoodporne tusze Tokyo Alko – wyprodukowane na bazie 100% alkoholu,
  • zestawy pisaków filcowych do tworzenia plakatów – dostępne w czterech szerokościach: 50x30 mm, 20x15 mm, 40x15 mm oraz 15x15 mm (szer. x gł.),
  • lakiery w aerozolu Edding 5200 – dostępne w różnych kolorach, w wersji matowej lub błyszczącej.

Markery do tablicy i do pisania po szkle (zmywalne lub wododporne) to nie jedyne produkty, jakie znajdziesz w tej kategorii – oferujemy także akcesoria takie jak tusz do flamastrów czy zapasowy filc. 

Zamknij menu
Przesuń w górę