Oferujemy wieszaki na ulotki wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego – dostępne są w różnych wzorach, kolorach  i wymiarach. Choć niepozorne na pierwszy rzut oka, idealnie sprawdzają się do prezentacji materiałów reklamowo-informacyjnych w obiektach handlowych i usługowych. Wśród naszych klientów szczególnym zainteresowaniem cieszą się pojemniki na ulotki ścienne Perfekt, Prospekta, Uniwersum oraz Donau. Istnieje również możliwość wykonania dowolnego nadruku, co pozwala dodatkowo spersonalizować wieszaki na ulotki. Sprawdź, który model najlepiej odpowiada Twoim potrzebom!

Więcej informacji »

Wieszaki na ulotki – idealny wybór do ekspozycji materiałów reklamowych 

Jeżeli szukasz sposobu na uporządkowanie materiałów reklamowo-informacyjnych, polecamy nasze ścienne pojemniki na ulotki. Prezentery dostępne są w formacie pionowym i poziomym: A4, A5, 1/3 A4, ale posiadamy również modele w formacie A3 i A6. Oferujemy zarówno podstawowe wieszaki na ulotki, jak i dodatkowo wzmocnione pojemniki przystosowane do użytku zewnętrznego. Co więcej, poza standardową ofertą na pojemniki na ulotki na ścianę, wykonujemy także zamówienia indywidualne. Różnorodność naszego asortymentu pozwala dobrać odpowiedni wieszak na ulotki zgodnie z wymaganiami Twojej firmy

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą ofertą VKF Renzel – dbamy nie tylko o odpowiednią ekspozycję materiałów reklamowych, ale również o bezpieczeństwo pracowników i klientów, dlatego zamówisz u nas również profesjonalne artykuły higieniczne.

Zamknij menu

Pokaż produkty

Kontakty

Live-Chat
Infolinia działu handlowego


0048 63 240 35 52

pon do czw od 8.00 do 17.00
pią od 8.00 do 16.00

WhatsApp


0048 609 883 338

Uwaga!

Twoja przeglądarka aktualnie nie jest dostępna. Przepraszamy

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę