Systemy ekspozycji

Oferujemy bogatą gamę ekspozytorów z tworzywa sztucznego i metalu, idealnie nadające się do postawienia lub zawieszenia na ścianie. Pozwalają na szybką i estetyczną ekspozycję ulotek, katalogów czy folderów.  Istnieje również możliwość wykonania na nich dowolnego nadruku.
Dostosowując się do Państwa potrzeb wykonujemy również ekspozytory wg projektu klienta.

Gwarantujemy możliwość negocjacji cen.

Więcej informacji »

  1. 1 OD 5

Mimo rozbudowanych treści internetowych, wiele firm decyduje się w dalszym ciągu drukować katalogi, broszurki, czy też foldery ze swoją ofertą handlową. Należy się zastanowić, czy w ten sposób wydane pieniądze zaowocują w zwiększoną sprzedaż ? Naszym zdaniem tak ! Pod warunkiem, iż w należyty sposób i z wysoką starannością zostaną one zaprezentowane odbiorcy. Ilu z nas kojarzy widok porozrzucanych i pomieszanych broszurek, które trafiają w przypadkowe miejsca by zachęcić nas do zakupu ? Prawdopodobieństwo, iż ktoś sięgnie po taki katalog z ofertą jest minimalne. Co innego, kiedy folder umieszczony jest w eleganckim stojaku, czy też wieszaku do katalogów. Harmonia i ład związany z taką ekspozycją od ręki uchwyci spojrzenie potencjalnego klienta, który sięgnie po ofertę. Oczywiście nie bez znaczenia w tym przypadku jest umieszczenie swojego logotypu, czy też odnośnika do strony internetowej na ekspozytorze. Przecież broszurki z czasem się wyczerpią, a potencjalny klient widzać pusty stojaczek na broszurki, który nie posiada nadruku, nie skojarzy go z naszą firmą. Z tą myślą od wielu lat rozudowujemy dział systemów ekspozycji, każdego roku nasza oferta regularna wzbogaca się o kolejne modele, natomiast nasza firmowa drukarnia wprowadza kolejne metody uszlachetnienia wyrobów o brand naszych Klientów. Od kilku lat w Koninie pracuje dział konstruktorski, który opracowuje ekspozytory wg potrzeb naszych Odbiorców, uwzględniając przy tym otoczenie ekspozycji, warunki w nim panujące, klienta, który się w nim pojawia oraz ogólne założenia marketingowe naszego Zleceniodawcy. Jeśli zatem Państwo poszukujecie indywidualnego rozwiązania proszę się skontaktować z naszymi Konsultantami, projekt przygotowujemy bezpłatnie, istnieje również możliwość wyprodukowania prototypów. Kontakt: 0048 (0) 63 240 35 19 / info@vkf-renzel.pl

Zapraszamy do zapoznania się z filmikiem o naszych Gravity Lifter - ekskluzywny ekspozytor sprzedażowy

https://www.facebook.com/430778037065230/videos/556907517785614/?video_source=pages_finch_trailer&theater

 

Zamknij menu

Pokaż produkty
Ta strona internetowa używa cookies, by dostosować serwis do potrzeb użytkowników. Dzięki nim nasza oferta jest bardziej efektywna i lepiej służy użytkownikom. Bez cookies funkcjonalność serwisu jest ograniczona. Jeśli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj.

Kontakty

Live-Chat
Infolinia działu handlowego


0048 63 240 35 52

pon do czw od 8.00 do 17.00
pią od 8.00 do 16.00

WhatsApp


0048 609 883 338

Uwaga!

Twoja przeglądarka aktualnie nie jest dostępna. Przepraszamy

VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.
Przesuń w górę