Ulotki są jednymi z najczęściej wykorzystywanych druków w marketingu. Wieszaki na ulotki zadbają o ich dobrą ekspozycję i zachęcą klientów do sięgnięcia po nie. Idealnie sprawdzą się jako wyposażenie sklepów, a także spełnią swoje zadanie podczas różnego rodzaju eventów czy spotkań. Dzięki przejrzystej konstrukcji wielokrotne wieszaki na ulotki umożliwiają tworzenie różnorodnych kompozycji, które zwrócą uwagę niejednego klienta i zachęcą do zapoznania się z ofertą.

Zamknij
Filter & Sort


Wieszak na ulotki - dlaczego warto?


Wieszak na ulotki to przede wszystkim prosty sposób na dobry marketing. Przygotowanie takiej ekspozycji zajmuje dosłownie chwilę, a jest w stanie znacząco poprawić wizerunek pomieszczenia. Wieszaki na ulotki podobnie jak wieszaki na gazety znajdą zastosowanie w sklepach oraz podczas wydarzeń marketingowych. Zachęcą klientów do głębszego zapoznania się i skorzystania z prezentowanych produktów oraz usług. 

W naszej ofercie posiadamy stojaczki oraz wielokrotne wieszaki na ulotki wykonane z tworzywa sztucznego lub metalu. W zależności od tego, czego potrzebujesz, mamy szeroki wybór kompozycji i wymiarów. Dzięki temu na pewno znajdziesz wieszak, który idealnie wkomponuje się w wybrane otoczenie. 


Akcesoria do zamocowania wieszaka


Oprócz wieszaka na ulotki warto zaopatrzyć się w mocowania do ramek reklamowych, które w prosty sposób pozwolą Ci na zamontowanie swojego zakupu. Dzięki temu ekspozycja szybciej stanie w sklepie i będzie bezpieczna dla osób, które będą z niej korzystać.

Zamknij menu
Przesuń w górę